Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Light of Jah - Smoke Report

Recommended Posts

Light of Jah - Światło JHWH!

"Światełko" na prawdę świeci blaskiem swej odmiany!
Nie na co dzień zdarza się mieć bliski kontakt z tak dobrą Gańdzią!

Napisać chciało by się dużo, ale czasu na pisanie tylko kilka chwil, więc w wielkim skrócie:

Zapach:
Jeśli dobrze się wwąchać, to czuć cytrusowy aromat. Aromat ten jest kwaśny i dość filuternie szczypie w nos
Ocena: 8/10

Dym:
Dym to to, po czym poznam to cudeńko już zawsze! :) Tak kłębiastych, ciężkich i tłustych (duża zawartość THC) chmur dawno już nie widziałem, a gramatura tego co miałem to 0,4 grama!!
Dym "Światła Pana" atakuje płuco niewiarygodnie. Można się zakichać, obsmarkać po pas, zakasłać i zaśmiać do utraty tchu!
ocena 9/10

Smak:

Jedno określenie przychodzi mi na myśl... Cytrusowe szaleństwo
Smak dymu z Light of Jah jest bardzo kwaśny i orzeźwiający (Haszyk z tej odmiany byłby rarytaskiem )
Ocena 8/10

High:
Jest to jak dla mnie wzorcowo-satiwova bania, dosyć silna.
Czyli dla nie kumatych: Stan głębokiego zamyślenia, poczucie szczęścia i euforii. Muzyka brzmi świetnie, Dobre pomysły przychodzą same... a świat zewnętrzny... Jest mało istotny ...
ocena 9/10

Podsumowanie: To ziółko na większości polskich osiedli nazwane by zostało omylnie "chemikiem" ze względu na swoją moc. Patrząc na zdjęcia z GL drecha, uważam że jeszcze z tydzień topki mogły się lepiej oblać, ale i tak ocena końcowa to 9/10

POLECAM!

• Vito unlocked this topic