Skocz do zawartości
thc-thc

grower

kartonowy box hps


jacob

Recommended Posts

ja bym sobie darowal do kartonu wrzucac hpsa trzeba byc nienormalnym zeby ryzykowac. Powierzchnia zarowki ma 150 stopni celcjusza dla hpsa 70w, na 150w to juz mozna jajecznice smażyć na odbłyśniku Karton zbyt łatwo może się zajarać. Tylko szafka do hpsa. Za to swietlowka oddaje ciepło na znacznie wiekszej powierzchni szkła wiec i jej temperatura scianki jest znacznie nizsza

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie tak jak piszę Lopi i Bebook. Mimo, że trzymam boxa w niskiej temp to po 12h pracy żarówki 150w na odbłyśniku można jajka sadzone pichcić hehe. Wg mnie odpada na 100%. Po 2, Twoje planty mają 7 dni??? Najpierw robi się boxa, potem kiełkuje sionka he. Możesz też zamówić np z allegro gotowe growboxy. 40x40x120 np..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to moze rzeczywiscie sobie odpuszcze i zbije cos z desek lub kupie na allegro choc troche szkoda wykladac 200zł na boxa

co do pesteczekbralem od green seed miejmy nadziejeze wszystkie okaza sie kobietami

w sumie szafke mam ale wysokosc 60 cm to troche malo wedlug mnie mimo wszystko dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+