Skocz do zawartości
thc-thc

grower

TUSK JAK PITERA.JESTEM PRZECIWNY BO JESTEM.


weeed

Recommended Posts

E no co sie unosicie. Przeciez trzeba bylo byc debilem zeby wierzyc w jego słowa. Zawsze gonił za poparciem, tylko lizał du*e słupkom wyborczym. Zero programu sam PiArrr hehehe... Jak mona rządzić na samej pokazówce dla ludu?

Niestety ale jedyną alternatywą jest lewica, jaka by nie byla to w gruncie rzeczy tylko ona może zaprzestać przynbajmniej pogarszania się sytuacji. Palikot to tez platformesr nie zapominajcie tego...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przez te skurwiałe dopalacze, będzie tylko problem, żeby ludzi uswiadomić że to nie to samo co MJ. Chodze ostatnio i zbieram podpisy na akcje "100 tyś podpisów"

Co druga osoba mówi że zdelegalizowali nam dopalacze, i nie będziemy mieli co palić i chcemy trawe zalegalizować.

Co to ma kur*a być?!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To mów im że od lat palisz tego sprzętu na tony a u wielu twoich znajomych placek z haszem jest często jedzony i że każdy palacz ma na to wy*****e prawie tak jak wy ignoranci, tyle że ty masz odchył i nie chcesz być nazywany kryminalistą bo nie jesteś. Co do lewicy to nasza Polska lewica jest chyba jedyną na świecie która zakazała całkowicie marihuany więc dla mnie to jest żal a nie lewica do normalnej lewicy to im brakuje w ch*j.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja mówię, że w tym kraju nic się nie zmieni. Nigdy się nic nie zmieni. Nie wiem z czego to wynika, każdy lubi pieprzyć, ale żeby coś zrobić to później tylko wymówka, że czemu akurat ja, przecież tyle ludzi może... Taka jest polska mentalność i ona nie zmieni się nigdy, bo odkąd pamiętam to tak było. Każdy zawistny i tylko patrzy jak tu kogoś podciąć, zachachmęcić, wyszponcić coś. Ludzie widzą co się dzieje, ale nikt nie ma odwagi żeby coś z tym zrobić. Pytałem ojca czemu poszedł głosować, to odpowiedział, że ktoś musi być prezydentem tylko nie kaczor... i tak robi większość, tylko niektórzy głosują żeby np. komuch nie został. Szkoda słów normalnie, nie wiem co siedzi w tych ludziach. Przecież żeby w Polsce normalnie żyć to trzeba ją zreformować od góry do dołu, wszystkie ustawy jak leci poprawiać albo i od nowa pisać. Szkoda że to niewykonalne w tym pierdolonym urzędniczym kraju gdzie polityk przychodzi najebany na obrady sejmu, a krajem rządzi ryży skurwiel. Wiem że też tylko tak gadam i nic nie robie. Szkoda że jestem w takim wieku że nie mogę nic zmienić, bo gdy widzę co się dzieje z moją ojczyzną to łzy cisną się na oczy. A jakbym spotkał Pitere na ulicy to bym jej liściem po tej japie parszywej pojechał. Na pytanie dlaczego narkotyki mają być nielegalne to odpowiada "nie, bo ja tak mówie". Skąd oni tych ludzi biorą do tego sejmu? przecież nie łapią ich na ulicy i tam nie pakują, to z jakiej racji takie skorumpowane matoły mogą decydować o mojej ojczyźnie? Oni mogą co najwyżej czyścić buty mojej babci, która nie wyrabia za jebaną emeryture na leki.

Sory za takie trochę wulgarne słownictwo, ale w tym wypadku nie da się zastąpić tych słów synonimami żadnymi. CenzurA... i znowu mam ciśnienie z rana przez tych baranów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zacofany przedstawiciel zacofanego narodu. Nie wiedziałem że jest takim skurwielem. Sam palił i się przyznał, więc do pierdla z nim. Ja już nigdy na niego nie oddam głosu. Z tą lewicą to przecież prawda, że całkowicie zakazali posiadania nawet najmniejszej ilości. Tym bardziej przenigdy nie zagłosuję na tych lamusów. Jarek i pisiory to wiadomo i nie ma się co rozpisywać, żeby nie denerwować siebie i innych. Chyba pozostaje tylko Ruch Palikota, chociaż wiadomo, że do końca też Januszowi nie można zaufać. Sadzić, Palić i Nie dać się złapać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hehe trzeba wiedziec dlaczego lewica zakazała a nie sie wypowiadac

Stany zagroziły ze kto nie zdelegalizuje nie dostanie pozyczki z banku swiatowego to by sie wtedy rownało z bankructwem panstwa...

Tylko lewica nie pozwoli na dalszy rozpierdol mimo ze tez nie chca podpasc. Trzeba czekac na to az ta lewica sie odrodzi, napłynie swierza krew a nie stare spaslaki pie******e. Za ich rządów przynajmniej nie bedzie gorzej a co sie dzieje gdy rządzi jedna z dwoch prawicowych partii juz widzimy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jakoś wielu z młodych ludzi jest przeciw narkotykom i nie zmienią poglądu że marihuana do nich nie należy. Nie macie co liczyć na lepsze czasy kiedy to młodzi przyjdą
Wszystkie substancję działające dobrze na rozwój świadomości , konopie,grzyby,dmt itd. są silnie odciągane od społeczeństwa które ma nie myśleć nie dyskutować. Polska to i tak kraj który się strasznie opiera globalnej sieci manipulatorów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+