Skocz do zawartości
thc-thc

grower

TUSK JAK PITERA.JESTEM PRZECIWNY BO JESTEM.


weeed

Recommended Posts

Premier Donald Tusk jest przeciwnikiem liberalizacji prawa w sprawie tzw. miękkich narkotyków. Twierdzi, że konieczne jest szybkie tempo prac w parlamencie nad przepisami dotyczącymi dopalaczy, gdyż stanowią one realne zagrożenie dla życia młodych ludzi.

Tusk podkreślił w radiu TOK FM, że powodem szybkich działań rządu w sprawie dopalaczy były przypadki ciężkich zachorowań idące w ostatnich tygodniach w setki i zejścia prawdopodobnie po zażyciu dopalaczy.

- Naprawdę mamy do czynienia z rynkiem paranarkotyków i zwykłej trucizny, mamy do czynienia z rynkiem organizowanym przez cwaniaków i dość odrażających typów, tak nazwę rzecz po imieniu, i mamy do czynienia z realnym zagrożeniem życia i zdrowia, głównie dzieci i młodych ludzi - powiedział premier.

Pytany o liberalizację przepisów w sprawie miękkich narkotyków premier powiedział, że w światowej debacie na ten temat ścierają się dwa poglądy. Jak zaznaczył, jedni uważają, że zdrowiej jest dopuścić miękkie narkotyki, drudzy zaś, że wręcz przeciwnie, trzeba tępić narkotyki, ten przemysł i zagrożenie wszystkimi dostępnymi metodami.

- Ja jestem przekonany do tego poglądu drugiego, tzn. zero tolerancji dla narkotyków i narkomanii. Czy mam monopol na rację? Nie. Ale mam taki pogląd i nie zmienię tego poglądu - podkreślił Tusk.

- Generalnie liberalne podejście do miękkich narkotyków niestety powoduje wszystkie negatywne skutki, których się domyślaliśmy, a nie przynosi tych pozytywnych skutków - mówi premier.



Nam ręce opadają a cytat sławnego mędrca przytacza się sam:


"Przekonania są większym wrogiem prawdy, niż kłamstwa" -- Nietzsche

Źródło: wolnekonopie_pl

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Udusić sukinsyna co się sam do głupoty przyznaje udając oświeconego, gdzie jest kościół kiedy jedni ludzie drugim ludziom mówią co mogą zerwać z krzaka a co nie, pod groźbą pozbawienia wolności? Gdzie jest kościół kiedy ludzi chorych z uzależnienia od heroiny wsadza się do więzienia gdzie jedynym ich zajęciem jest ćpanie? Jest CenzurA wtedy jak trzeba się bezpłodnym małżeństwom wpierdalać w ich próby posiadania potomka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak to już jest dorwali się do władzy i teraz ni hu*a nie można sie moherkom narazić bo będzie pogrzeb poparcia w następnych wyborach. Jużś spodziewałem się po Donaldzie czegoś lepszego ale jak widać władza i kasa ważniejsza niż rozsądek. Jak dla mnie to nie ma takiej siły by nam palić zabronily

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+