Jump to content

thc-thcbreedbros.com

Mocny Sposób Palenia


Mr.Ganja

Recommended Posts

Witam.!

Mam coś mocniejszego niż wiadro, otóż niedawno zakupiłem szisze no i wpadłem na pomysł pomieszania tytoniu do sziszy takiego mokrego z tematem więc wzięłem 0.5g palenia i wymieszałem z jedym nabiciem cybucha no i dałem to do woreczka strunowego na 3 dni w ciemne miejsce, teraz sam nabiłem cybuch tym czyms i tak minie jebło to 0.5 jak nigdy, nawet wiadro tak nie kopie, pale 0.5 jakieś dobre 35minut a czuć temat dalej.

Link to comment
Share on other sites

Możecie wierzyć, możecie nie wierzyć, ale my z kumplami paliliśmy szisze i mi sie przypomniało że mam męszczaka do wyrwania, także urwalem szczyt, jeszcze z 2 tygodnie do dojrzania i dorzucilismy po prostu do cybucha... tak nas spizgało że po prostu kosmos, jeszcze jakaś sativa to była także no totalny pogrom :D śmiechawa całą noc :)

Link to comment
Share on other sites

Ja od siebie polecam Glikol etylenowy do "moczenia' topów, liści, tytoniu itp.

Ta substancja daje dużo dymu, jest stosowana w olejkach do epapierosów.

Dostępna w każdej aptece za parę złotych.

Link to comment
Share on other sites

Mam lepszy pomysł :) Giga wiadro, ale tylko dla najtęższych zawodników. Bierzemy wiaderko i zamiast zwyklej butelki tego baniaka duzego z wodą. A cybuch zamiast lufy w korku cały cybuch z folii. A glikol etylenowy to fajna sprawa bo dym znacznie mniej drażni drogi oddechowe:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Glikol (etylenowy), (etano-1,2-diol, C2H4(OH)2, z gr. γλυκύς, glykys – 'słodki') – organiczny związek chemiczny – najprostszy alkohol polihydroksylowy (diol) o słodkim smaku (cukrol). Jest bezbarwną, silnie higroskopijną cieczą o dużej lepkości. Z wodą miesza się bez ograniczeń. Szkodliwy dla zdrowia.

W przemyśle otrzymywany jest w wyniku przyłączenia wody do tlenku etylenu. Powstaje także w wyniku utleniania etenu zimnym roztworem nadmanganianu potasu oraz podczas hydrolizy (w obecności wodorosiarczynu sodu) produktu utlenienia etenu tlenkiem osmu(VIII) (OsO4).

Glikol etylenowy reaguje z aktywnymi metalami, np. z sodem tworzy etanodiolan sodu.

Glikol etylenowy stosowany jest w płynach niezamarzających do chłodnic silników (40-62% roztwór wodny) oraz w instalacjach chłodniczych jako czynnik pośredni. Ponadto glikol wykorzystuje się do produkcji żywic poliestrowych, włókien syntetycznych, rozpuszczalników, plastyfikatorów oraz materiałów wybuchowych.

Tak mi się zdaje że lepiej sobie odpuścić ten cały glikol etylenowy...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
grower.com.pl

thc-thc

breedbros.com


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+