Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Palenie w grupie od 5 do 12 osób, dobrze spędzony czas.


Morss

Recommended Posts

Ja tylko palę w grupie 5-15 osób. Różnie, też lubimy się poszwędać, popatrzyć na piękne widoki, czy poudawać małpy w lesie.

Jak graliśmy w chowanego to nie umiałem nigdy powstrzymać śmiechu, ale wkręty niezłe są.

No i oczywiście pozostaje, ławka..

Ławka, bron, gibon, dobre towarzystwo, wspólna zajawka ;d

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mmm, dobra opcja z tymi jaskiniami, niestety nie takie warunki jak trzeba .. ;d mazury.. ;p

@jotjotjot1 bez kitu hardcore, mmm tylko potrzeba na to sporo czasu wolnego, gdzie ciagle szkola, praktyka na zmiane, i oczywiscie 18 lat musisz miec juz, a nie wszyscy odemnie są pelnoletni ;d ładnie, ładnie.. piszcie dalej ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Doremu

A ty myślisz że ktoś będzie sprawdzał czy ty jesteś pod wpływem czego kolwiek ?? hehehe ja na spotkaniach ASG i paintbalowych nawet wóde piłem!
o paleniu to już nie wspomne hehe oczywiście nie normalnie przy ludziach paliliśmy tylko przy aucie z ziomkami , trochę z dala
.

jeździło się swego czasu na ustawki do lasu :D [haha jaki rym] w paintbala postrzelać to były na prawdę niezłe klimaty można sobie ostro powkręcać do głowy

ja to jak się zbakałem to miałem klimat że jestem jakimś komandosem i się tak wczuwałem że nawet się poruszałem całkowicie inaczej hehe albo jak się gdzieś ukrywałem w dziurze czy gdzieś a tu ktoś zaczął koło mnie chodzić i mnie nie widział to też adrenalina rośnie niesamowicie hehe jak by się było na prawdziwej wojnie
ogólnie fajna akcja z ziomkami pobiegać postrzelać trochę do typów
zawsze takie rzeczy lubiłem robić ale na zajebce to już wyższe loty hahaha

w chowanego czy podchody też dobra opcja ale w to to się akurat od dziecka nie bawiłem :laugh:



 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+