Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Największa plantacja konopi indyjskich w specjalnych podziemiach


Jabolak

Recommended Posts

Tez to dzis ogladalem w wiadomosciach...Ale tak czy siak..posiedzi ktos powiedzmy te 3 lata...wyjdzie..hajsu nie skonfiskowali...więc? Jest ulozony na dluugie lata. Ale nie powiem bylem w szoku jak to zobaczylem .Profejonalnie wszystko odjebane i tak bedzie co chwile....pomyslcie sobie ile takich plantacji jeszcze jest w Polsce. To zazwyczaj dziala tak, ze sa 2 czy 3 takie plantacje i jak w jakies ekipie jedna padnie..to z drugiej sa zyski

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pięknie to wygląda. Szkoda bo patrząc na skale to i ja może od nich palenie miałem :) W Polsce 3 lata za taką plantacje i 190 kg suszu? To raczej pomyłka prowadzącego wiadomości :)

Jakbym dzisiaj coś wypił i spalił to mógłbym pomyśleć, że znam Janusza P. z telewizji :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W końcu ludzie zrozumieją że nie ma sensu tego zakazywać..Dzisiaj jak jechalem do roboty to w Anty-radiu mowili o LEGALIZACJI..Oni tam sami są ZA!..tylko zabolało mnie to że powiedzieli "marihuana jest tak samo szkodliwa jak alkohol i papierosy"...no to sie wkur****m...Aale..mimo to byli na tak..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dla tych ktorzy nie uwierza poki nie zobacza podklepuje link z filmikiem z akcji zatrzmania, nigdy czegos tak wielkiego nie widzialem ta piwnica musiala miec ze 20 metrow wysokosci ;)

 

Policja zlikwidowała największą "fabrykę" marihuany w Polsce
 
10 tysięcy krzaków konopi indyjskich, 150 kilogramów suszu i 40 kilogramowych paczek gotowego do sprzedaży narkotyku przechwycili policjanci w budynku w małej wsi pod Poznaniem. Na miejscu zatrzymano 9 osób.
 
Nikt nie przypuszczał, że legalnie funkcjonująca pralnia chemiczna, okaże się "przykrywką" dla profesjonalnej plantacji konopi indyjskich. Do podziemnej hali o powierzchni 1000 m kw. wchodziło się przez brodzik, pod nim znajdowała się zapadnia hydrauliczna i system podziemnych kanałów prowadzących do kilku hal z uprawą roślin. Sadzonki konopi obsługiwał w pełni zautomatyzowany i skomputeryzowany system nawadniania, nawożenia i oświetlenia. "Fabryka" posiadała również w drogi ewakuacji. Były to kolejne kanały prowadzące poza budynek - ukryte wyjścia znajdowały się w pobliskim lesie. Cały obszar był monitorowany za pomocą systemu kamer.
Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 24 do 47 lat, wcześniej notowani za różne przestępstwa - między innymi za pobicia i oszustwa. Jeden z nich był poszukiwany od 2007 roku za przemyt narkotyków - poinformował rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.
Według policjantów uprawa działała od września ubiegłego roku. W tym czasie przestępcy mogli co najmniej 6 razy zebrać plony.
 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gdyby każdy mógł uprawiać sobie w ogródku, czy w szafie, rynek takim przedsiębiorstwom by się nieco załamał i panowie policjanci nie musieliby marnować i tak szczupłych środków z naszych podatków na likwidowanie takich gigantycznych upraw. Sprawa rozwiązałaby się sama. Prawa rynku! :) A tak poza tym to szacun za profesjonalizm :D A ten właz mnie po prostu roz...broił ;-)

Wydaje mi się, że w miarę postępowania wymiany pokoleń, stosunek władz do mj będzie coraz właściwszy :) Może już za parę lat będzie depenalizacja, a za 20 pełna legalizacja?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+