Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Największa plantacja konopi indyjskich w specjalnych podziemiach


Jabolak

Recommended Posts

10 tysięcy krzaków konopi indyjskich, 150 kilogramów suszu roślinnego i 40 kilogramów w paczkach kilogramowych gotowego do sprzedaży narkotyku znaleźli policjanci w małej wsi pod Poznaniem.

Na miejscu zatrzymanych zostało dziewięciu mężczyzn, bezpośrednio zaangażowanych w przestępczy proceder - poinformował rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak. - Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 24 do 47 lat, wcześniej byli notowani za różne przestępstwa, między innymi pobicia, oszustwa. Jeden z nich był poszukiwany od 2007 roku do odsiedzenia kary więzienia za przemyt narkotyków - poinformował Borowiak.

Według policji jest to największa zlikwidowana plantacja konopi w Polsce pod dachem.

W budynku specjalnie przystosowanym do tego typu hodowli, na powierzchni około 1000 m. kw. zabezpieczono 10 tysięcy krzaków konopi indyjskich w różnych etapach rozwoju - od sadzonek do 1,5 metrowych krzaków.

Budynek, w którym znaleziono narkotyki, powstał z myślą o założeniu plantacji. Miał on specjalne zapadnie otwierane hydraulicznie, przez które prowadziły kanały do podziemi, a następnie kilku hal z uprawą roślin. Specjalnie wyszkolony pies izby celnej jedno z takich potajemnych miejsc wskazał. Sadzonki konopi obsługiwał w pełni zautomatyzowany i skomputeryzowany system nawadniania, nawożenia i oświetlenia.

Plantacja wyposażona była również w drogi ewakuacji. Były to kanały prowadzące poza budynek. Ukryte wyjścia znajdowały się w pobliskim kompleksie leśnym. Cały obszar, był monitorowany za pomocą systemu kamer. Właściciel posesji, mieszkaniec Kórnika Janusz P. miał zarejestrowaną tam działalność gospodarczą - pralnię chemiczną. Była to "przykrywka" dla plantacji.

Policjanci prowadzący sprawę oceniają, że zlikwidowana uprawa konopi indyjskich działała od września ubiegłego roku. W tym czasie przestępcy mogli co najmniej 6 razy zebrać plony.

 

Zdjęcia: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,126765,7695193.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,126765,7695193.html

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Aaaaaaaaaaaale wariaty :D Jakby tak nie zrobili tej hali, tylko tak normalnie z ziemi wejście do podziemi to przecież nigdy ich by nikt nie znalazł. Zastanawiam się tylko dlaczego nie udało im się uciec skoro mieli drogę ewakuacji hehe Może się do kwiatuszków przywiązali :D

Link to comment
Share on other sites

ale to ma byc pralnia z jedna pralka na taka hale :D na tym filmiku to wejscie w tym kiblu bylo kozackie otwarcie, widac ewidentnie ze ich sprzedali ale trudno raczej taka chodowle utrzymac w tajemnicy za duzo osob tak naprawde sie kreci kolo tego.

ale zauwazyliscie te pietrowe lewele klonow ? pelna profeska i komercja no i na 1m2 10 plantow + - 50g z planta X 10.000 sztok =wynik :D

dotego jechali na klonach to pewnie wstawiali tylko na hale na flo na jakies 2 miechy :D

Link to comment
Share on other sites

Zauważcie że osoba która na tym najwięcej zarobiła napewno już jest daleko z tąd i nie ma w kierunku do niej żadnych poszlak. Tacy ludzie to jest właśnie mafia która pracuje we współpracy z rządem i we wsparciu przez ich prawo

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

grower.com.plthc-thc.com

seedstockers.com

growbox.pl

babciaganja.pl


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+