Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marihuana a rytm serca.


jaca1331

Recommended Posts

bosia wiesz - nie masz pewności, że to od palenia mj, czynników może być dużo... :rolleyes:

u mnie bankowo od trawki, zaczeło się jak u kolegi, szybkie rytmy po trawce, etc. Wiadomo, że są ludzie, których to nie ruszy, ale ludzie posiadający skłonności do tego typu historii ( a nie wiesz czy ich nie posiadasz)- trawa może być niebezpieczna, i skoro kolega ma takie jazdy - to lepiej niech da sobie spokój i to chciałem napisać. I badania były przeprowadzane już lata temu ( nie w polsce) i potweordzono, że marihuana jak prawie każda używka stosowana nałogowo - może powodowac zaburzenia rytmu serca- skoro już odczuwa, szybkie tętno po faji- pomimo że nie ma schizy - to znak że mózg ładuje do serca lęk- i stąd tachykardia. innymi słowy całkiem możliwe, że ma skłonności do czestoskuczru ale bez uzywek mógłby to odczuć wskutek np.stresu dopiero za 20 lat a nie już teraz - lepiej więc żyć bez tego chujstwa jak najdłuzej się da, bo zapewniam cie, że lęk się generuje automatycznie jak masz w spoczynku np 150 uderzeń na minutę ...ja po faji zawsze mam jazdy tętnowe..i rzucam i znowu pale i rzucam i pale.. i mam dość i defintywnie nie chce już palić a to nie jest takie łatwe.

Dlatego niech to legalizują, wtedy będzie można badać co tak naparwdę się dzieje z organizmami wkutek nałogowego bakania ( codziennego). Uważam że każdy sięgając po używkę powinien znac + i - , niestety trwa w Polsce jest obiektem albo mitów negatywnych albo mitów superpozytywnych. Prawda natomiast jest po środku.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

też mam czasami takie szybkie bicie serca, ale najczęściej dzieje się to jak pale sam, towar jest mocny i faza jest ciężka, wtedy się lękamy i oddziałowuje to na serce... Ja osobiście zrezygnowałem już z palenia z wiadra, bo po wiadrze faza jest najcięższa i najczęściej właśnie po paleniu z wiadra miałem takie bad tripy... :zmiazdzony: Radze wszystkim tym, którzy mają takie bad tripy nie sciągać dużych buchów bo wtedy bania jest czasami za ciężka... :moneyeyes:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Osobiscie staram sie juz nie palic co dzienie a paliłem nałogowo Z tym pulsem to raz jak mnie złapało po jednym buchu z bonga to miałem 170 uderzen na minute myslałem ze erce mi pęknie a co zauwazyłem 2 miechy przed pierwszą taką jazdą serce mnie kuło byłem u lekarza robiłem ekg stwierdził ze to nerwo bule ze na podłozu nerwowym byłem zdziwiny bo przeciez u mnie pełen lajcik w tamtym czasie juz nie wiem co o tym myslec

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niestety ja tez mam podobne problemy z paleniem.Gdy zapale sobie squnacza to z kazdym buchem czuje coraz mocniej pikawe(pale niecale 2 lata,niemal codzienie ),co wprawia mnie w mocny dyskomfort.Podobno sytuacje mialem z pol roku temu ,ale sama przeszla wraz z paleniem.Teraz znow sie pojawia i niepokoi mnie to mocno(moze to jakas chora wkreta ,ale wole dmuchac na zimne),dodam ze po jakichkolwiek innych uzywkach(stymulany/psychodeliki) nie wystepuja podobne objawy(jeszcze).

Wiec chyba czas mocno przystopowac i zajsac sie wkoncu czyms pozytecznym.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mnie tez to ciekawi co to sie moźe dziać gdy pierwszy raz mnie to spotkało to nie byłem zjarany na maxa standardowa wieczorkowa fazka a powiem ze miewałem w swoim zyciu wieksze kilka buszkow z butelki dobry klimacik polewa nic nie zapowiadało tego co miało sie stać i nagle boom 3 jakby takie potęzne uderzenia w klatce w dosc wolnym rytmie starałem sie nie zwracać na to uwagi ale nic to nie dało czułem ze moje serce sie rozpedza na poczatku nie tripowałem sie tym mysląc ze zaraz będzie git ale nic z tego serce mnie nie słuchało taka bania trwała ok 40 min probowałem myslec trzezwo ale po 20 minutach takiego stanu zaczołem sie troche bać bo juz nie wiedziałem czy to po trawie czy moze to jakies problemy zdrowotne. Sory za offa ale chciałem po krutce przedstawic w jaki sposob to przebiegało u mnie. Dzisiaj zapaliłem i miałem takie 20 sekund lekie pukanie ale puzniej gitara od nowego roku mam zamiar zrobić mega przerwe i zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 10 miesięcy temu...

Witajcie, wiem ,że temat trochę stary ale szukałem coś o swoich dolegliwościach po paleniu. Ogólnie rzecz biorąc w mj jestem turystą i rzadko zdarza mi się spożywać, lecz od ostatnich 3 razy po paleniu czułem się jak by serducho miało mi wyskoczyć, ostatnio nawet poczułem małe chwilowe kłucie oraz chwilowe ciepło w okolicy serca/klatki piersiowej. Próbowałem zmierzyć sobie ciśnienie nadgarstkowym ciśnieniomierzem i żeby było ,,śmieszniej'' pompował się 5 razy na nadgarstku... w końcu pokazał wynik 172/117 puls 120 ... to chyba trochę za dużo, po jakiejś godzinie trochę się uspokoiło.. chyba jednak to nie jest dla mnie... mimo ,że jest sympatyczne, ale widocznie nie wszystko dla wszystkich...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Darek_tag, sprawdź sobie też jakie masz stałe ciśnienie (znaczy codziennie mierz) bo jak tak nagle Ci wyskoczyło to 172 to może być niekoniecznie od palenia, trawka mogła być katalizatorem czegoś co już jest nie tak... Mnie czasem uderza ciśnienie po paleniu, ale to chyba przez to że mam ciśnienie stałe niższe od normy :mellow:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mnie teraz natykają takie objawy z biciem serca przez zapalenie dopalacza... oczywiście miałem tak jak ci wszyscy co wylądowali w szpitalach :) ale ci co palą to ogarną,teraz po zapalaniu MJ wkręca mi się że zapaliłem dopalacza i napierdziela serducho...:/ ale jak już ktoś napisał wyżej MJ może być teraz katalizatorem czegoś co jest już nie tak

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+