Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Marihuana a rytm serca.


jaca1331

Recommended Posts

  • 6 miesięcy temu...

u mnie bankowo od trawki, zaczeło się jak u kolegi, szybkie rytmy po trawce, etc. Wiadomo, że są ludzie, których to nie ruszy, ale ludzie posiadający skłonności do tego typu historii ( a nie wiesz czy ich nie posiadasz)- trawa może być niebezpieczna, i skoro kolega ma takie jazdy - to lepiej niech da sobie spokój i to chciałem napisać. I badania były przeprowadzane już lata temu ( nie w polsce) i potweordzono, że marihuana jak prawie każda używka stosowana nałogowo - może powodowac zaburzenia rytmu serca- skoro już odczuwa, szybkie tętno po faji- pomimo że nie ma schizy - to znak że mózg ładuje do serca lęk- i stąd tachykardia. innymi słowy całkiem możliwe, że ma skłonności do czestoskuczru ale bez uzywek mógłby to odczuć wskutek np.stresu dopiero za 20 lat a nie już teraz - lepiej więc żyć bez tego chujstwa jak najdłuzej się da, bo zapewniam cie, że lęk się generuje automatycznie jak masz w spoczynku np 150 uderzeń na minutę ...ja po faji zawsze mam jazdy tętnowe..i rzucam i znowu pale i rzucam i pale.. i mam dość i defintywnie nie chce już palić a to nie jest takie łatwe.

Dlatego niech to legalizują, wtedy będzie można badać co tak naparwdę się dzieje z organizmami wkutek nałogowego bakania ( codziennego). Uważam że każdy sięgając po używkę powinien znac + i - , niestety trwa w Polsce jest obiektem albo mitów negatywnych albo mitów superpozytywnych. Prawda natomiast jest po środku.

Z ręka na sercu mój brat pali 10 lat i nic takiego nie odczuwa . Pali naprawde dużo i mogę powiedzieć , że nic mu nie jest . Pracuje , ma dzieci , ale już nie pali no , ale palił o 18 roku zycia i nic mu nie jest.Nie wiem co ty za dealera miałes.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+