Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

brak towarzystwa


grass1024

Recommended Posts

Siema,

Ostatnio naszla mnie taka rozkmina i zdalem sobie sprawe ze pale z ludzmi, przy ktorych czuje sie niekomfortowo ale nie lubie palic sam i tu pojawia sie pytanie.

Czy macie tak ze musicie palic z ludzmi ktorzy tak naprawde sie do tego nie nadaja i jak taka sytuacje rozwiazac jesli nie chce sie palic samemu?

P.S Pale z nimi 2 lata.

Pzdr :buch:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No ja takiego problemu na szczęście

choć u mnie sępów też nie brakuje....

Ale mam ziomków z którymi jaram no i

oczywiście brata który zawsze jest chętny na jaranie ;]...

A co do komfortu jarania to wiem o co Ci chodzi nie ma to jak siąść w dobrym towarzystwie i nie myśleć o tym jak się zachować (ograniczać się) tylko pi******ć to co ślina na język przyniesie..;] :peace::zmiazdzony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie mogę za bardzo Ci pomóc bo ja od początku miałem zajebistą paczke ale już przekonałem się, że jedni z moich przyjaciół kompletnie sie do tego nie nadają :wink:

Na twoim miejscu paliłbym dalej z nimi ale próbował ich jakoś pozytywnie nakręcać :wink: Pamiętaj, najpierw popatrz na siebie, czy z tobą się dobrze pali, zmień się jeśli coś jest nie tak a potem staraj sie zmieniać innych :wink:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hm, a może spróbuj szukać towarzyszy do palenia wśród bliskich znajomych, nawet takich których znasz od dziecka? Ja zaczynałem palić z jednym dobrym kumplem, ale wiadomo we 2 palić to nie to samo co w większej grupie :)

Na jednym ognisku jak przyniosłem materiał, okazało się, że wśród znajomych (zwłaszcza tych których znam od małego) jest sporo osób które chętnie chciały zapalić, ale nie miały dostępu, przy czym jakoś specjalnie ich do tego nie ciągnęło, aby szukać po dilach itp.

Hm inna sprawa- nie określiłeś dlaczego źle Ci się pali. Jeżeli nie czujesz się komfortowo to tak jak napisałem powyżej. Jeżeli jest w towarzystwie zamuła to próbuj rozkręcać ekipę, robić różne wkrętki, głupie historie, kawały itd.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przez slowo niekomfortowo chcialem podkreslic, ze pali mi sie z nimi nie tyle co z sepami bo warunek palenia ze mna jest taki ze ma byc zrzuta kasy tych co chca palic, ale chodzi mi glownie o ich sposob ,,bycia". Nie sa to poprostu ludzie, ktorzy umieja docenic to ze dzieki mnie moga cokolwiek zapalic i jeszcze zdarza sie czesto ze robia laske roznego typu np: ustalamy ze idziemy gdzies polazic(w poblizu mojego domu sa piekne lasy) a potem oni mowia ze wola gdzies gnic na lawce i wogole zawsze robia na opak. Zreszta odwalaja numery typu ja musze leciec bo ,,mama mi kaze wrocic" itp. A sa z mojej okolicy i dlatego zalezy mi na tym zeby palic z kims z wewnatrz bo z dalszych okolic(20 km dalej) znam ludzi super do palenia tylko problem w tym ze ciezko z dojazdem i powrotem w celu zajarania...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tez mialem taki problem zamulalo mnie strasznie nie moglem wydusic z siebie slowa az gdy poznalem lepiej te osoby zawsze mamy o czym gadac ale jak zapalil z nami jeszcze kumpel tych kumpli to tez troche zamulalo nie lubie poznawac nowych ludzi zawsze stres gdy nowa klasa lub cos w tym stylu musisz sie z nimi bardziej zkumplowac

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+