Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Bezkarne branie narkotyków! Już wkrótce w Polsce?


Gość Green_Man

Recommended Posts

W polsce według prawa nie ma zadnego podzialu na narkotyki miekkie czy twarde. Marihuana = heroina, taki sam przypal za te obydwie rzeczy.

Poprosze o bana dla tego pana gdyż zgodni z konstystucja jest podzial na miekkie i twarde narkotyki.

Przyklad za posiadania marihuany grozi ci mneijszy wyrok niz za posiadania np kokainy.

wprowadzasz kolego ludiz w błąd.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pierwsze słyszę.... żeby w konstytucji była mowa o narkotykach........ kilka razy czytałem i nic tam raczej nie ma.... chyba że znowelizowali :]

Wydaje mi się że w ustawie o przeciwdziałaniu narkomani także nie ma takiego podziału.... Jest podział na te które mogą być użyte w szczególnych warunkach itp.... itd...

Jak znajdę czas to przeczytam jeszcze raz....

Jak można to podajcie artykuł, zaoszczędzę czas....

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

z tego artykułu nasuwa się prosty wniosek: sprzedasz brata ominie Cie krata,a nam przecież nie o to chodzi tylko o posiadanie niewielkich ilości na własny użytek, niech wprowadzą skuna na kartki i wydzielają każdemu palącemu bo jak ktoś może posiadac cokolwiek przy sobie skoro w większych ilościach jest nielegalne, to chyba tylko udogodnienie dla frajerów i bananów a nie dla porządnych ludzi.Pan Balicki ma racje i licze że kiedyś wywalczymy legalizacje:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

swoja droga dobrym pomyslem byloby tez zezwolenie na hodowanie powiedzmy jednego dwoch krzaczkow. fakt jest mozliwosc ze niektorzy wykorzystaliby to do celow zarobkowych na handel, ale duza rzesza palacych moglaby sie w calkowity lub znaczy sposob odciac od dilerow. no bo kto normalny latalby za workami skoro moglby spokojnie hodowac w domu. plus dla palacza ze wie co pali, nie ma syfu i spokojnie spelnia sie jako rolnik. oczywiscie watpie zebysmy doczekali sie takiej rewolucji, ale pomarzyc zawsze mozna...

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No ale jak jak kupie od jakiegoś nieznajomego ziomka to jak mam go wydać?

Konstytucja RP Art. 47.

Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia oraz do 8) " decydowania o swoim życiu osobistym." 8)

Tylko ja nie mogę decydować o swoim życiu osobistym bo zabrania mi tego jakaś tam ustawa o narkomani . Kompletna paranoja niby wolny kraj ale jednak na sznurku nas trzymają .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

sołtys wątpie jak ktoś sprzeda to kiedykolwiek juz cos kupi teraz psy i tak wciskaja kity powiedz skąd masz to cie puscimy i co to daje te pizd...usie co sprzedają to sprzedają a dla tych co liczy sie trochęszacunek robią tak że nikt niewie o co comon :D:bongo: czas na faje

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+