Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Bezkarne branie narkotyków! Już wkrótce w Polsce?


Gość Green_Man

Recommended Posts

Panowie nieprawda jest duza poprawa otuz mialem jakis czas temu wjazd na chate niebylem traktowany jak gwalciciel morderca zostawili mi grow boxa mialem jednego nexusa femi kturego scielem popakowalem w gazete i zaczelem suszyc naszczescie zdazylem go skosztowac ale i tak calosc zostala zabrana przez caly czas panowie byli mili i utrzymywali rozmowe jestem chory pale doslownie jedna fajke dziennie dla podtrzymania stalego stezenia ale i tak jest niezla przyjemnosc z tego :) zostalem zapytany czy bede uciekal zostalem dyskretnie odprowadzony do samochodu niezakuwany jeden pan zapytal gdzie tu sa sklepiki bo jest glodny na co odparlem ze maja dobry kebab inny pan do mnie ze jad ze jest mistrzowski ale wracajac do pierwszego pana polecilem mu sklep w trakcie czekania w samochodzie zostalem zajety rozmowa o innej plantacji ten pan najwyrazniej troche sie zachwycal odmiana o czerwonych lisciach i opowiadal o jego roslinach ze jedna to ze trzy metry miala poczym westknol i powiedzial ze on by chcial tylko takie spokojne przestepstwa

zostawili sprzet do palenia kiedy chcialem wziasc fajke i legal blenda powiedzial mi zebym zostawil bo mi zabiora wzieli napoczete mieszanki do zbadania na komendzie zostalem zapytany kawy herbaty cos na zab? ten pan co mowil o plantacji poruszyl zemna temat legalizacji ze w czechach legalne w nl juz calkowicie i ze chyba w rosji na co ja odparlem ze w rosjii tez siedzialem spokojnie i czekalem na wazenie testowanie i protokul poczym zostalem przewieziony z komendy glownej na rejonowa postawiono mi zazut posiadania znacznej ilosci na wlasny uzytek zaznaczam niemialem wagi samarek i jestem chory psychicznie mam dowody ze to mi wyraznie pomaga niestety niezdazono mnie zawiesc do prokuratury i postawic(jak to sie zwie stan oskarzenia?) wiec czekala mnie drzemka na dolku gdzie w miare mlodego policjanta zagadalem na temat szkodliwosci byl otwarty na to co mowie i zgodny podczas zdawania zeczy zapytal ile chce kanapek przyniusl caly talez i herbate powiedzial ze jak cos to wolac zjadlem prawie wszystko i poprosilem o dolewke reszte jedzenia zostawil mi na puzn9iej odkrzyknolem dzieki :) troche sie pomeczylem na tej kozecie dostalem poslanie i dodatkowy koc spedzilem na dolku ok 12 godzin zostalem zawieziony do prokuratury zgodnie z prawda byl to uzytek wlasny w celach medycznych niemialem zadnej wagi samarek itp grozi mi do ok 3 lat w zawieszeniu na rok pruby + terapia mialem ok 50g swiezego tematu pani prokurator byla mila i pomocna czeka mnie jeszcze badanie lekarskie kture o wszystkim zadecycuje.

Tak wiec panowie niemiec wontow do policji tylko do tych politykow ale wierzcie panowie juz blisko :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cieszycie sie nie wiadomo z czego...obiecanki cacanki przed kazdymi wyborami...poza tym nawet nie wiem z czego tu sie cieszyc..chcecie zbey sie wszyscy nawzajem sprzedawali?...juz wole zeby bylo nielegalne i ceny byly jakie sa...niz mialy wzrosnac..bo dilerzy wiecej zarobia..albo legalizacja..albo nic...albo bede bezkarnie mogl zapalic lolka, miec przy sobie jakas ilosc MJ..albo sram na ich podchody..Ja w ten sposob o tym mysle...Bless

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+