Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Planton K + Biohumus

50_NiGGaZ

Recommended Posts

Witam z dniem dzisiejszym pomidory przeszły na FLO i mam teraz pytanie bo naczytałem się już o tych nawozach tyle że głowa mała :) wychodzi na to że z nisko budżetowych nawozów Planton K jest dobry ale brakuje mu azotu a pomidory w małej postaci go potrzebują na flo więc moje pytanie do doświadczonych growerów czy nie zaszkodzi jak zastosuję cykle podlewania Planton K z wodą ... sama woda ... Planton K + 30ml Biohumusa na 1,5L wody ... woda ... Planton K itd

• 4 weeks later...

Siemanko wam, tez bd uzywal biohumus i planton k i chcialbym zrobic taka mieszanke

bioumus/planton/woda ,problem i pytanie w tym ze nie chce mi sie wozic 10l na miejscowke przejebane,, moglby mi ktos napisac jakies proporcje z mala iloscia wody byłbym wdzieczny

• 6 months later...
Guest Dembowy

Siemanko wam, tez bd uzywal biohumus i planton k i chcialbym zrobic taka mieszanke

bioumus/planton/woda ,problem i pytanie w tym ze nie chce mi sie wozic 10l na miejscowke przejebane,, moglby mi ktos napisac jakies proporcje z mala iloscia wody byłbym wdzieczny

Popatrz to jest tak:

Na etykiecie masz napisane 20ml na 10 litrów wody, więc jeżeli chcesz zastosować to powiedzmy w jednym litrze wody to dajesz 2ml na 1 litr wody, jak na dwa to 4ml itd. :)

• 10 months later...

Obczajcie co znalazlem ;P

"PLANTON® K zawiera azot w ilości 16,5%m/m. Czyli w tym nawozie mamy do czynienia z przewagą potasu nad azotem. W przypadku pielęgnacji kwiatów balkonowych w okresie letnim czyli w fazie kwitnienia jest to optymalna formulacja. Nowe opakowanie rozpuszczalnych nawozów PLANTON® będzie opatrzone informacją o pełnym składzie makro i mikroskładników pokarmowych zawartych w mieszance.
"

ile to bedzie 16,5%m/m? N:? P:9 K:24 ,moze to tylko sladowa ilosc azotu?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+