Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Planton K + Biohumus


50_NiGGaZ

Recommended Posts

Witam z dniem dzisiejszym pomidory przeszły na FLO i mam teraz pytanie bo naczytałem się już o tych nawozach tyle że głowa mała :) wychodzi na to że z nisko budżetowych nawozów Planton K jest dobry ale brakuje mu azotu a pomidory w małej postaci go potrzebują na flo więc moje pytanie do doświadczonych growerów czy nie zaszkodzi jak zastosuję cykle podlewania Planton K z wodą ... sama woda ... Planton K + 30ml Biohumusa na 1,5L wody ... woda ... Planton K itd

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Siemanko wam, tez bd uzywal biohumus i planton k i chcialbym zrobic taka mieszanke

bioumus/planton/woda ,problem i pytanie w tym ze nie chce mi sie wozic 10l na miejscowke przejebane,, moglby mi ktos napisac jakies proporcje z mala iloscia wody byłbym wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 6 miesięcy temu...

Siemanko wam, tez bd uzywal biohumus i planton k i chcialbym zrobic taka mieszanke

bioumus/planton/woda ,problem i pytanie w tym ze nie chce mi sie wozic 10l na miejscowke przejebane,, moglby mi ktos napisac jakies proporcje z mala iloscia wody byłbym wdzieczny

Popatrz to jest tak:

Na etykiecie masz napisane 20ml na 10 litrów wody, więc jeżeli chcesz zastosować to powiedzmy w jednym litrze wody to dajesz 2ml na 1 litr wody, jak na dwa to 4ml itd. :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 10 miesięcy temu...

Obczajcie co znalazlem ;P
 

"PLANTON® K zawiera azot w ilości 16,5%m/m. Czyli w tym nawozie mamy do czynienia z przewagą potasu nad azotem. W przypadku pielęgnacji kwiatów balkonowych w okresie letnim czyli w fazie kwitnienia jest to optymalna formulacja. Nowe opakowanie rozpuszczalnych nawozów PLANTON® będzie opatrzone informacją o pełnym składzie makro i mikroskładników pokarmowych zawartych w mieszance.
"


ile to bedzie 16,5%m/m? N:? P:9 K:24 ,moze to tylko sladowa ilosc azotu?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+