Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MJ i siłownia


caponi

Recommended Posts

aaabbbccc, swego czasu ćwiczyłem trochę i 5 kg to nie tak dużo na miesiąc. Ja w miesiąc na odżywkach (Kreatyna, Gainer, Dextroza i cos jeszcze- nie pamiętam) z 77kg wskoczyłem na 83kg. Sam ułożyłem sobie trening, ćwiczyłem tylko w domu (sztanga i hantle), 4 razy w tygodniu i wystarczyło.. Są różne organizmy, i każdy z nas ma inny metabolizm. Teraz nie ćwiczę od prawie roku, ale te ponad 80 kg jest zawsze..

Czyli opłaciło sie poćwiczyć kilka miesięcy.. :happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja kiedys po gainerze bananowym poszłem zapalic tłoka...i była to jedna z głupszych rzeczy jakie zrobiłem...bo pozniej kolesiowi hate spawalem.

niewiem jak wy ale ja przed silownią lubie zapalic no chyba ze mam muła i cwiczenie ma na celu go zniszczyć

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja sobie z tym poradzilem w taki sposob. po prostu trening to byla pierwsza rzecz po lekkim sniadanku (musli, platki itp. ;) ) zanim jeszcze zdazylem sie zjarac bylem juz po cwiczeniu wiec reszta dnia byla wolna i moglem robic co chcialem :)

a co do spadania z masy... nie wiem od dobrego roku nie ruszam z waga z wogole. 180 cm i 85 kg rowniotko i trzyma sie ok :) poza tym forme trzeba trzymac wiec nie rezygnujcie z silki :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+