Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MJ i siłownia


caponi

Recommended Posts

Nie wiem czy było bo nie chce mi się czytać waszych długich wypowiedzi (no sorry, miałem ciężki dzień), więc jak sie powtarzam to bardzo przepraszam :wink:

Jak wam wiadomo albo i nie do rozwoju mięśni potrzebny jest testosteron, a paląc marihuane poziom testosteronu spada. Co prawda nie wiem jakie to są ilości czy śladowe czy duże ale jednak..

Co do motywacji to ja ćwicze i jaram i motywacji nie straciłem, a jeśli czasami mi się nie chce to napewno nie z powodu zioła tylko zmęczenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie znam żadnego artykułu na ten temat, ale rozumiem że chodzi ci o wpływ palenia marihuany podczas zażywania suplementów. Problem w tym, że supli są dziesiątki rodzajów. Sprecyzuj o jakie suple Ci chodzi, a może będę mógł pomoc.

Istnieję suplementy zawierające jakieś pochodne THC, które nie mają działania psychoaktywnego, np Black Hole. Stosuje się je w celu zwiększenia łaknienia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siemasz mj i silownia to tak jak mj a chodzenie trenuj i pal i sie niczym nie przejmuj mj nie ogranicza rozwoju tylko w nim pomaga.

mozesz smialo stosowac suplementy takie jak kreatyna, tauryna, ruznego rodzaju stacki, tylko miej swiadomosc ze mocniejsze stacki kreatynowe podwyzszaja cisnienie, w stackach sa mieszanki ruznych boosterow oraz innych skladnikow ktore dobrze dzialaja z kreatyna podwyzszaja jej wchlanialnosc na poczatek polecam zwykly monohydrat kreatyny lub cos co bedzie dla ciebie odpowiednie a tego ja nie wiem nie znam cie wszytsko powoli na stacki tez przychodzi czas.Odzywki czyli bialka, weglowodany, gainery tez smialo mozesz spozywac ale nie zapomnij ze jest to tylko uzupelnienie diety.

mj tylko w jeden sposob nie psauje z silownia jezeli palimy przed wiaze sie to z brakiem sil no chyba ze ktos lubi ujarany trenowac :money:

smialo trenuj pal

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja wrecz przeciwnie gainera polecam , z reszta nie wiem jak u was bo kazdy ma inna przemiane materii ale u mnie zwykly gainer (737 chyba .ale nie jestem pewien) zrobil bardzo duze efekty bo przy średniej diecie przytylem 5kg w miecha samej masy miesniowej

5kg samej masy miesniowej to rocznie zawodowcy robia :shock: co do gainerow to kolega ma racje praktycznie cukry proste a pelno wartosciowe wegle to przeciez nie jest problem dostarczac z posilkow ´´

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja wrecz przeciwnie gainera polecam , z reszta nie wiem jak u was bo kazdy ma inna przemiane materii ale u mnie zwykly gainer (737 chyba .ale nie jestem pewien) zrobil bardzo duze efekty bo przy średniej diecie przytylem 5kg w miecha samej masy miesniowej

...

5kg w miesiąc, naucz mnie tak

gainer jest w najlepszym przypadku uzupełnieniem diety choć i takiego rozwiązania nie jestem zwolennikiem. ewentualnie mogą go uzywac osoby z mega szybką przemianą materii które po prostu nie są w stanie zjeść odpowiedniej ilości kalorii.

jezeli budowę masy mieśniowej opierasz na "suplementacji" gainerem to daleko nie zajedziesz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5kg w miesiąc, naucz mnie tak

5 kg w miesiąc? Nic trudnego, kumpel na kreatynie przytył nawet 8 kg. Ważna jest dieta, na samych odżywkach się nie tyje, przecież to jest tylko sumplement diety. Na samej diecie można przytyć 5 kg ale to na początku, z czasem zacznie się tyć coraz wolniej. Gainery nie są złe jak się ma dietę bo bez diety ciężko jest coś przytyć.

Osobiście polecam Nitrobolon II firmy Trec Nutrition. Zajebiste efekty, oczywiście trzeba się przykładać i mieć odpowiednią dietę (ryż, ryż, ryż, ryż, kurczak, i 3l wody miniumum [dziennie]). Siła idzię w górę maksymalnie a i masa mięśniowa (nie ciała) przybywa w bardzo szybkim tempie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+