Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Marihuana. Buchem w prawo!


baranadm

Recommended Posts

jak widze wypowiedzi niektorych idiotow to mi rece opadaja i zdaje mi sie, ze do legalizacji jeszcze dlugo... np cos takiego.

Autor: Z3krEnt (2009-06-10 21:04:05)

-----

PIERRDOLE POLSKE pod rzadami jeebanch katoli, chorych ksiezy i biskupow, chuuja majacych pojecia o zyciu rodzinie czy marihuanie. pi****e zakutych negatow i robie to co uwazam za slusze. I niech mi nikt nie pierrdoli ze gandza jest szkodliwa czy cos. Wolicie nabijac kase koncernom tytoniowym i alkoholowym? Czy kiedykolwiek przepisywano tyton na jakies choroby? Nie. Marihuane przypyisywano na dziesiatki chorob, ale jeebana organiozacja zdrowia WHO zweszyla, ze ktos bije na tym kase i wydala trefne wyniki badan o rzekomej szkodliwosci THC. Pierrdole ten system, pierrdole wszystkich poltykow, pierrdole ksiezy i wszystkich, ktorzy mowia mi co jest dobre a co zle. Bog dal mi rozum i sam z niego korzystam. Wypierrdalac z globalnym ociepleniem, wypierrdalac z esmisja CO2, wypierrdalac z poprawnoscia polityczna - chuuj kogo obchodzi co robie i jak robie - krzywdy nikomu nie robie wiec sie ode mnie odpierrdolcie, bo zycie jest za krotkie, zeby spusczzac sie nad skurrwialymi krawacikami, ktorzy mysla, ze po skonczeniu zajeebanej szkolki, trzeba ich sluchac. Koniec kuurwa udawania. Wiece ile Tony Halik spalil kurrwa haszu czy ziola? A zagina wiedza wszystkich kuurwa razem wzietych pizzdusiow w kosciolach i sejmie. Myslicie, ze Mickiewicz sie nie skul zanim pisal swoje dziela? To samo Van Gogh, Marley... kuurwa, nich mnie kule bija - Jezus Chrystus byl na piizdzie!!! Apostolowie, wierni, Pilat... wszyscy byli na piizdzie... Bog powiedzial, ze to wyrosnie z ziemi ma jest dla czlowieka, wiec kuurwa o co cho?! Sky´s the limit.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja powiem to co każdy z nas wie ... Czy legalna czy nie i tak my ją będziemy palić, więc to nic nie zmieni, tyle że naprawdę warto walczyć o prawa konopi! Bo historia jest zawiła, a nauka coraz obszerniejsza ... Więc z biegem czasu doświadczamy coraz to nowszych informacji o tej roślinie. Tak jak podał MaxManUtd tytuły naprawdę ciekawych filmów dokumentalnych, " Super Chwast " , " The Union .... ". Lecz teraz pytanie ... Czy ludzie w to uwierzą ? A raczej inaczej, czy będzie im na ręke w to wierzyć ? Bo jak myślicie , czy ktoś kto wpieprza aspiryne na bóle, pije legalny alkohol, pali legalne papierosy , piję legalną kawę o mj nie ma pojęcia i zawsze uważał ją za zło i wielką brame do narkotyków, tak od po obejrzeniu filmu nagle zmieni zdanie ? Człowiek mający np. lat 30 - 40 itd... wykonujący takie czynności jakie podałem, który przez całe życie wierzył w te bzdury, nie będzie chciał się pogodzić z tym filmem. Będzie szukał jakiś wytłumaczeń np. u ludzi którzy też nie mają o tym pojecia i razem znajdą sobie jakieś wytłumaczenie nie zgodne z prawdą tylko po to , aby zaspokoić swój niepokój. Taki człowiek widzący nagle, że to co wcześniej robił było niezdrowe ale legalne, a to co nie legalne, czyli konopia tak naprawdę jest cudownym surowcem, lekarstwem i substancją relaksacyjną , która jest najmniej szkodliwa z wszystkich tych substancji ... Gość poprostu nie przyjmie do siebie, że zamiast wpieprzać jakieś nie dobre, chore, chemiczne tabletki, szkodzące też na zdrowie, mógł poprostu zjeść ciastko, czy zapalić sobie jointa. Poprostu niektórzy ludzie nie szukają prawdy tej, która jest prawdziwa, tylko szukają prawdy tej, która im najbardziej odpowiada. Kiedy człowiek w coś wierzy i nagle to zostaję zaburzone kłuci się, nie daję sobie tego wmówić, chociaż to będzie prawda i tka będzie się tego wypierał na wszystkie możliwe sposoby. Więc celem do osiągnięcia legalizacji, czy też dekryminalizacji, jest uświadanie ludzi. Lecz naprawdę nie można liczyć na to , że ludzie tak nagle zaczną wierzyć w konopną prawdę, bo dotąd słyszeli tylko o konopnych obłudach. Ale muszę tez przyznać, że pokolenie młodsze jest bardziej uświadomione niż pokolenie starsze. I nie okłamujmy się , że to dzięki rozwojowi techniki, ( szczególnie internetu :D ) , pisaniu książek o konopiach itd... A co się z tym wiąże ? Że młody umysł jest chłonny wiedzy i większość młodzieży która zapali trawke, nie sprzeciwia się poznania jej ze strony naukowej. Dostęp do techniki i chęci, to informacje :D Ale wiemy, że też trzeba znaleźć tą dobrą informację, bo jest ich wiele i wiele z nich kłamie. ;) Ale tak czy siak ... Człowiek jest leniwy i punktem do jego uświadomienia, jest zachęcenia do poznania tej cudownej roślinki! Jah Bless ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Te 16% schizofreników to wcale nie jest przekłamana liczba, jest ona prawidłowa tyle że podana w niewłaściwym kontekście.

Owe 16% dotyczy osób PODATNYCH na schizofrenię, np obciążonych genetycznie dla nich MJ może stać się katalizatorem wystąpienia objawów chorobowych i tyle.

Ktoś pisząc, nawiasem mówiąc, całkiem zgrabny artykulik nie doczytał, lub wyleciało przy redagowaniu.

Podobne reakcje może wywołać cała masa czynników, począwszy od alkoholu, utraty pracy, śmierci bliskiej osoby, urazów głowy...

Wniosek 84% osób PODATNYCH na schizofrenię, nie zachoruje po zapaleniu trawki.

Człowiek mający np. lat 30 - 40 itd... wykonujący takie czynności jakie podałem, który przez całe życie wierzył w te bzdury, nie będzie chciał się pogodzić z tym filmem.

RasTafari czy Ty mnie przypadkiem nie próbujesz obrazić ?!?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

RasTafari zgadzam się z Tobą w 100%, to jest to samo co pisałem w temacie proponującym wystąpienie w rozmowach w toku - ludzki umysł zawsze szuka czegokolwiek, nawet najbardziej błahego argumentu byleby on popierał jego pogląd na daną sprawę, a że tak jak mówisz przez tyle lat byli okłamywanie ciężko im będzie w to nagle uwierzyć i najprawdopodobniej stwierdzą że to film zachęcający do palenia, a naukowcy w nim przedstawieni również palą. Mimo tego trzeba próbować i uświadamiać :) Zawsze ktoś jednak się przekona że jest inaczej niż mu wmawiano ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

RasTafari zgadzam się z Tobą w 100%, to jest to samo co pisałem w temacie proponującym wystąpienie w rozmowach w toku - ludzki umysł zawsze szuka czegokolwiek, nawet najbardziej błahego argumentu byleby on popierał jego pogląd na daną sprawę, a że tak jak mówisz przez tyle lat byli okłamywanie ciężko im będzie w to nagle uwierzyć i najprawdopodobniej stwierdzą że to film zachęcający do palenia, a naukowcy w nim przedstawieni również palą. Mimo tego trzeba próbować i uświadamiać :) Zawsze ktoś jednak się przekona że jest inaczej niż mu wmawiano ;)

Było to już w rozmowach w toku ;]

Najbardziej mnie wku***a ten grubas co wszystko udowadnia jakimiś zasranymi badaniami z USA..

 

http://www.wykop.pl/link/108817/marihuana-w-rozmowach-w-toku-archiwum/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Widziałem ten filmik, kolesie palący nie za bardzo ogarniali faze i gadali praktycznie w ogóle nieprzekonywająco w przeciwieństwie do tego profesora którego ludzie nie słuchają, ech. Profesora nie słuchają za to jakiegoś grubasa z monaru co gó**o tak naprawdę wie tak. Szkoda słów...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+