Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jaką dziwną/extremalną czynność wykonaliście dla MJ


D.II

Recommended Posts

Ja nie dla palenia ale po paleniu, jechałem za pewnie, na liczniku 75 km/h a tu pach uskok mierzone 1,6 m w dół , zdjęcie od razu po tym jak się podniosłem, koła straciły przyczepność w miejscu gdzie było robione foto .. ^^ JESTEM HARDCOREM !
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ale po paleniu, jechałem za pewnie, na liczniku 75 km/h a tu pach uskok mierzone 1,6 m w dół , zdjęcie od razu po tym jak się podniosłem, koła straciły przyczepność w miejscu gdzie było robione foto .

z powodu tego typu historyjek i popisówek zlałem temat

JESTEM HARDCOREM !

jesteś głupolem. ten wyczyn był efektem bezmyślności a nie dowodem bycia hardcorem

nie dość, że temat do bani to post nie na temat. oceń teraz samego siebe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

gofer jestes pieniaczem a takich się na tym forum nie akceptuje. To jest forum wzajemnego szacunku. zapamietaj to sobie. Nie udawaj inteligentnego i świadomego, bo internet to jest zabawa, to jest narzedzie. wiecej dystansu do tego. pozdro dla Ciebie ziomek

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To nie popisówka, a że lekko odbiega od tematu to tylko się cieszyć że jednak trochę z tematem wspólnego ma heh , a propos off topu i historyjkowania/popisywania- równie dobrze mógł bym zinterpretować twój post jako popisówke ( mogłeś swe uwagi zgłosić PW) a nie wychylać się ze swoją błyskotliwością i geniuszem w temacie.... - ale w skrajności nie popadam.

Co do głupoty- to drogą tą jechałem parę h wcześniej i było gładko- lotnisko. A post lekko w emocjach pisałem w końcu nie codziennie wpada się w takie dołki co to pojawiają się z nikąd wyobraź sobie moje zdziwienie.. a podzielić się zawsze można "historyjką" może ktoś będzie miał kiedyś na uwadze że może wpaść w coś podobnego i uratuje przy tym swoj motor albo dupę , ot cała mecyja :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

No nic. Troche byłe extreme ostatnimi czasy a więc tak:

1. Wykopałem 16 dołków złamaną saperką. Było cięzko. Na przyszły rok zorganizuje jakąś zajebistą żebym się męczyć nie musiał.

2. Kopałem w silnym deszczu przez jakies 20-30 min i byłem mokry jak... nawet gacie miałem mokre :D

3. Przewiozłem 250 L ziemi na spota... hardcore... :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+