Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jaką dziwną/extremalną czynność wykonaliście dla MJ


D.II

Recommended Posts

zapierdalalem 10km skuterem ze szpadlem w jednym ręku

kiedys codziennie przez tydzien ze szkoly przynosilem z plecaku 10l ziemi (ze szkoly mam 30min autobusem i 2km z przystanku...)

wychodzac ze spota zobaczylem ze ktos przy wyjazdowej drodze zrobil sobie grilla i z tego powodu obchodzilem calego zakrzaczonego spota pełnego 3metrowych pokrzyw i jeszcze wiekszych chaszczy (nadrobilem z 3km)

ah, czego to sie nie robi dla naszej sensi :ganja:

edit:

aha, i jeszcze spierdalalem przed grzybiarzami przez cholernie kolczaste krzuny :D 2 blizny mam do dzis

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W akcie zemsty ugotowałem i zjadłem winniczka, który zjadł wcześniej moje 3 małe MJ :twisted:

Jak jeździłem w upały do roślin to często oddawałem im wodę, którą miałem dla siebie do picia, wolałem żeby mnie suszyło niż gdyby miały mieć źle moje krzaczki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po drodze na spota ściągnąłem spodnie i założyłem króciutkie spodenki (nie chciałem zamoczyć spodni, a cały dzień padało i ścieżka była w wysokich trawach) aby dojść do panienek czego efektem był kleszcz na moich klejnotach ;-)

A druga sprawa, to po drodze na spota musiałem minąć się z kilkudziesięcioma pająkami cierpiąc na arachnofobię... (nie do końca zaawansowaną, ale sam fakt)

Pojechaliśmy z ziomkami autobusem po temacik i po spaleniu wracaliśmy do domu z buta. (dodam, że było strasznie gorąco a droga miała ponad 10km)

Tyle sobie przypomniałem, jak coś nowego wleci mi do głowy to nastukam w tym temacie.

Pozdro :]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

jak dowiedziałem się, że jest wy*****y hash w mieście to 5km biegłem na chate po to, aby zarąbać starszym 40zł. Jak dobiegłem do chaty ledwo żyjący szczaiłem, że mam 50zł w portfelu. Chyba ktoś chciał mnie ukarać :cry: :shock: :neutral: :buch:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+