Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Santa Maria - Smoke Report


Mr.ThC

Recommended Posts

miejsce zakupu: coffeshop w hadze

cena 8.5 euro/gram

zapach intensywny

smak slodki jednak dym drapal w gardlo

sposob palenia duza szklana lufa

No wiec slyszalem duzo o tym paleniu ze jest mocne i tak dalej wiec postanowilem sprobowac gram byl w dwoch topach wiec wzialem jednego pokruszylem i wbilem do cybucha po spaleniu prawie pol grama po chwili poczulem faze i zastanawialem sie czy bedzie cos wiecej ale niestety nic nie bylo lekko rozweselilo mnie to palenia wiec spalilem reszte i dopiero wtedy weszla mi prawdziwa faza bylem ozywiony i dopadlo mnie po prostu kosmiczne gastro zjadlem wszystko co bylo w lodowce poszedlem do albert hejiijn po szame brzuch juz mnie bolal ale dalej chcialem jesc myslalem ze moj zoladek nie ma dna

ogolna ocena mimo ze to palenie nie jest jakies kosmicznie mocne to jednak faza byla bardzo przyjemna i napewno kupie je jeszcze kiedys 7-7.5/10

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Miejsce zakupu : Rotterdam

Cena : 8euro/g

Sposób palenia : blanty, wiadra, lufa,jointy,bonga,shisha.

High: 9,5/10

Po wypaleniu ok grama z kumplem, czułem totalny rozpieprz a po około godzinie totalny zamułka.Nic mi się nie chciało. Sam sobie wkręcam. Np teraz jak pisze to myślę co sobie pomyślicie jak to przeczytacie. Faza weszła po ok 10 min. Dym gryzący, wręcz kwaśny, ale faza i przeżycia zabija to wszystko. Na pewno do tego wrócę.

:peace::peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+