Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Palenie z dziewczyną.


Cichy Bob

Jak palić z dziewczyną?  

317 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Bongo
      56
    • Joint
      191
    • Fifka szklana
      38
    • Wiadro
      27
    • Inne
      6


Recommended Posts

Moja ze mną paliła nie raz niem dwa. Ale jeśli masz kozacki temat w szczególnie indice to nie pal z nią wiadra. MOja po rurkach była w lepszym stanie niż ja, jak paliliśmy wiadra tzn ja 2 ona jedno to spała u mnie 5 h i nie mogła dojść do siebie. Mówiła, że trzymało ją 24 h ;) więc radzę Ci małe dawki. Najlepiej jakąś sative z bonga lub rurki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 rok później...

Ja również odradzam bongo :P Byłem u dziewczyny, miałem łądną naturkę, której 2 buszki i już czułem się bardzo dobrze... Zrobiłem odruchowo jakieś prowizoryczne bongo i prawie płuca wypluła :/ Najgorsze że ja się wtedy upaliłem i nasze humory w siebie nie trafiły ;p teraz namówiłem ją na lolka z miodem będę coś miał to będziemy próbować

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 miesięcy temu...

Hehe, kiedyś zrobiłem ziomeczkowi takie porządne wiadro a nigdy wcześniej nie palił w ogóle, to gość CenzurA miał jakieś halucynacje, bo widział wampiry No i w ogóle za silna bania chyba jak na 1 raz:P Chyba dziś nie pali w ogóle:D W sumie dobry sposób, żeby kogoś zniechęcić :P Szkoda że mnie tak nie poczęstowali:D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

z dwa , 3 lata tamu paliłem z panna w parku .nabiałem 1-2 lufki z czego ona ukąsiła lucyny dwa porządne buchy po czym stwierdziła ze jej sie ziemia zapada pod nogami do okoła i sie mocno przytuliła po chwili zerkła na mnie i sie wystraszyła bo powiedziała ze wyglądam jak dinozaur hahaha :DD od tamtego czasu nie pale z nia bo ma lewe tripy

pozdro dla panienek o mocnych nerwach haha

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+