Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Palenie z dziewczyną.


Cichy Bob

Jak palić z dziewczyną?  

317 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Bongo
      56
    • Joint
      191
    • Fifka szklana
      38
    • Wiadro
      27
    • Inne
      6


Recommended Posts

Big Up!

Ostatnio w moim życiu nastąpiło kilka mniej lub bardziej istotnych zmian, lecz tutaj przedstawię tylko jedną :D

Tak więc, moja dziewczyna, która dawniej była przeciwna paleniu przezemnie ziela jakimś cudem się ku temu przekonała stwierdzając przy tym, że sama chciałaby spróbować :razz:

Tak więc, tutaj mój problem. Jaki sposób palenia polecacie? Chodzi mi o to, żeby nie zraziła się do konopii upalając się (pokrętnie mi się to czyta, więc tłumaczę, że chodzi mi właśnie o to, aby się zjarała :D ). Dodam jeszcze, że ogólnie laska praktycznie nic nie pali, więc zalezy mi, aby łatwo się jej było zaciągnąć, jako początkującej w tym temacie :wink:

Czekam na wyniki ankiety, bless Ya! :peace:

PS Proszę też o jakiś krótki argument swojego wyboru w tym temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dokładnie, nie bierz bonia! To troche za ciężka artyleria jak na początek i to dla dziewczyny, która nic nie paliła. Moja się tak zraziła, za duzo wzieła, kaszel, ksztuszenie, nawet na bełty zbierało i kulpa straszna. Powiedziała, ze nigdy więcej, chociaz na jointa sie pewnie kiedyś skusi.. Także na taką okazje zdecydowanie joint [;

Pozdro i powodzenia! :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Też miałem podobną sytuację, poleciłbym jednak bongo. Jeśli nie pali fajek to po skręcie, w zależności jakie proporcje, może się kręcić w głowie itd. i to od samych fajek. Bongo, nie dość, że bez fajek, to masz jeszcze filtrację, jeśli lodowa to lód dla ochłody, tylko pamiętaj żeby nie ściągnęła za dużej. Moja Pani w tej chwili preferuje właśnie bongo. Udanego palenia :wodna:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+