Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jakie pozytywne skutki palenia zauwazyliscie u siebie?


Młody

Recommended Posts

czysta trawa pozwaa się wyluzować i uspokoić co pozwala mi omijać chemię (leki). Jestem epileptykiem co zmusza mnie do zażywania leków. Niestety one szkodzą zdrowiu :(. Gdy jaram (tylko czyściutkie bez tytoniu) uspokaja mnie to i dawa te same działanie co leki. Do tego dochodzi mnustwo pomysłów. Staje się szczery :) co się podoba mojej ukochanej pannie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siemano :elo: Jaram tak od 3 lat.. raz więcej raz mniej zależy od stanu finansowego ;] Najbardziej pozytywnym skutkiem palenia jest u mnie to że praktycznie całkowicie zaprzestałem pić alkohol :) a kiedyś to nie było łikendu bez zgona :) teraz zamiast np. 0,5 wodki wole kupic sobie 0,5g :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dużo by wymieniać, wymienię więc najważniejsze dla mnie:

-postrzegam niektóre rzeczy jako ważniejsze, mniej ważne i nie ważne

-jestem milszy, weselszy i staram się cieszyć nawet z porażki

-ograniczyłem picie alkoholu

-lepiej się wysypiam

-ogarnąłem moje lenistwo z 'przed palenia' i 'po paleniu' przez co pracuję nad m.in. punktualnością i planowaniem najbliższej przyszłości, potem staram się te plany realizować

-w szkole nie koniecznie idzie lepiej, są wzloty i upadki, ale cieszę się z każdego dnia

-poznałem masę fajnych i zaje*istych ludzi

to jeszcze nie wszystko, ale czego można chcieć więcej? :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Heh co do szkoły i palenia to ja zobserwowałem u znajomych albo większe olewanie, albo nawet rzucenie nauki w kilku przypadkach. Nielicznym, tym ambitniejszym, udawało się zachować wcześniejszy poziom nauki.

Ale o poprawieniu się wyników w nauce w związku z paleniem - pierwszy raz słyszę (apropos postu z wcześniejszej strony).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Heh co do szkoły i palenia to ja zobserwowałem u znajomych albo większe olewanie, albo nawet rzucenie nauki w kilku przypadkach. Nielicznym, tym ambitniejszym, udawało się zachować wcześniejszy poziom nauki.

Ale o poprawieniu się wyników w nauce w związku z paleniem - pierwszy raz słyszę (apropos postu z wcześniejszej strony).

Może chodzi o to że człowiek szczęśliwy i wypoczęty ma więcej zapału do nauki niż człowiek znudzony życiem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam ziomkow madrzejszych i mniej madrych i uwazam ze jesli sie jest matolem to nie powinno sie palic.To jest roslinka dla ludzi myslacych i odpowiedzialnych.tylko tacy potrafia wyciagnac esencje.

Też mam kumpli bardziej inteligentnych (np. ja xDxDxD :joint: ) i też mniej inteligentnych. I powiem tak: zaobserwowałem że ten, co ma najmniejszą inteligencje, z gandzi ma największą śmiechawe, a najmniejsze tripy. Z kolei ten, co w szkole uwazany jest wręcz za kujona, ma największe tripy, ale najmniejsze śmiechawy niestety. Uważam, że gandzia jest dla każdego ( :peace: ), a od inteligencji zależy kto jakie będzie miał jazdy po niej. Dla niektórych jest to tylko środek rozweselający, dla innych jest to klucz do poznania "(...) wizualnych doznań estetycznych nasyconych barwami wszechświata". :D :] :razz:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

greenside napisał/a:

Mam ziomkow madrzejszych i mniej madrych i uwazam ze jesli sie jest matolem to nie powinno sie palic.To jest roslinka dla ludzi myslacych i odpowiedzialnych.tylko tacy potrafia wyciagnac esencje.

Też mam kumpli bardziej inteligentnych (np. ja xDxDxD ) i też mniej inteligentnych. I powiem tak: zaobserwowałem że ten, co ma najmniejszą inteligencje, z gandzi ma największą śmiechawe, a najmniejsze tripy. Z kolei ten, co w szkole uwazany jest wręcz za kujona, ma największe tripy, ale najmniejsze śmiechawy niestety. Uważam, że gandzia jest dla każdego ( ), a od inteligencji zależy kto jakie będzie miał jazdy po niej. Dla niektórych jest to tylko środek rozweselający, dla innych jest to klucz do poznania "(...) wizualnych doznań estetycznych nasyconych barwami wszechświata".

a jak to się ma do pozytywnych skutków palenia? może mi ktoś wytłumaczy? :x

Gandzie lubie sobie zawsze zapalić, bardzo pomaga mi w ciężkich chwilach-jak mam jakiś dołek i zapale to jakoś optymistyczniej mi się patrzy w przyszłość, wszystko wydaje mi się bardziej wykonalne, postrzegam świat jako lepszy i zanim coś zrobie to najpierw pomyśle dwa razy :) pozdro dla wszystkich palaczy i zwolenników :razz: buch za was :wodna:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a jak to się ma do pozytywnych skutków palenia? może mi ktoś wytłumaczy? :x

Spokojnie Flinston :joint: dodałem to tak jakby "na marginesie".

Co do mojego pozytywnego skutku upalenia... Heh ze mną sprawa była taka że byłem w depresji 2 lata, świat dla mnie był pozbawiony barw i sensu (nie będe wymieniał wszystkich czynników, zostawie dla siebie) i kiedy już miałem kończyć ze sobą, chciałem się jeszcze dobić jakimiś narkotykami no i ... zapaliłem, posmakowałem ten obcy mi wtedy jeszcze "narkotyk"...

Od tamtego czasu (właśnie mija rok) jestem całkiem innym człowiekiem, aż chce się żyć, śmieje się dużo (wcześniej prawie wogóle), uwielbiam palić, z rodziną wszystko się dobrze poukładało, przez ganje wyleczyłem się z chorej, nieszczęśliwej miłości (prosze, tylko bez śmiechu.. :oops: ), z kompleksów również, zdobyłem nowych przyjaciół i wreszcie zacząłem doceniać starszych przyjaciół. Życie zmieniło się dla mnie diametralnie. Teraz jestem bardzo szczęśliwy - nawet jak nie palę. To chyba najważniejszy pozytywny jak dla mnie skutek palenia.

Potem... Nie odczuwam już tak wielkich stresów jak niegdyś (przed egzaminami itd), jestem wyluzowany i jest git! :joint: "zbyt pozytywna żeby ją mieli zalegalizować"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+