Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Fazy wkrenty schizy :D:D:D:D


Maestro

Recommended Posts

Thomson377 ze co ? myslisz ze Jakis dealer wolal by wydawac wiecej niz zarobi i to tylko po to zeby kogos uzaleznic i zeby interes sie trzymal ?

NIGDY !

Po pierwsze, Dealer sprzedaje jaranie po to zeby zarobic, i kazdy kto zobaczy ze towar jest nie taki jak powinien, drogi raz nie przyjdzie

po drogie ... jak to mozliwe ze jaranie jest w " 90 % " mieszane z Dragami ? i nie zmienia wygladu, zapachu, itp ?

Rownie dobrze ludzie mogli by kupywac jaranie i je Zjadac lub wciagac zeby wyjsc tanim kosztem ... xD

Thomson musze ci przyznac :P Jestes Smieszny/zabawny ... :)

Ale wez pierw pomysl co piszesz ... a nie gadasz takie glupoty ... :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Ja mam podobnie, patrząc na coś kształt danej rzeczy przypomina mi coś innego, raz miałem coś takiego że patrzyłem na liście pod żywopłotem i one były tak ułożone że wyglądały jak taki wielki żółty kameleon o.O (tak wiem, że nie ma żółtych kameleonów ;D) I tak stoję gadam z kolegą obok ale się nie ruszam i rozkminiam czy to liście czy jaszczurka, i nagle ten kameleon się ruszył ; o (a to wiatr zawiał i liść się przesunął) Tak wydygałem ze mi serce stanęło na jakieś 5 sekund i totalnie mnie zamurowało że nawet palcem nie ruszyłem, a po tych 5 sekundach od razu ciężka beka jak coś takiego mogło mi się w ogóle wkręcic ;) :]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Często jak po paleniu 'idziemy w trase' to mamy beke z własnych cieni :D Raz staliśmy obok sklepu tak, że nasze cienie znajdowały się na aucie.. Kumpel gada 'eejj my wyglądamy choćbyśmy jechali w pociągu' (już beka), a po chwili mówi 'ooo a teraz wyglądasz jak kaktus!' I przez pięć minut jeszcze patrzyliśmy się na te cienie i po tych pięciu minutach sie zorientowaliśmy, że w aucie siedzą ludzie i patrzą sie na nas jak na jakiś chorych :zbakany: Wspominamy to do dzisiaj :razz:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Mnie się jeszcze nigdy nie zdarzyły jakieś haluny typu pit bull czy nauczyciel z szafy.Natomiast często zdarzają mi się przywidzenia.Siedzimy ostatnio z kumplem na bani u niego na podwórku , przed nami był stół na którym leżało koło od rowera.Przez ułamek sekundy miałem wrażenie ,że się kręci.Podzieliłem się tą nowiną z kumplem i pompa :razz:.Kumpla starsza pomyliła mi się z jakimś nażelowanym kolesiem , lukałem na nią przez szczelinę między drzwiami a futryną więc pewnie dlatego.MJ to nie kwas ! :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

no ja po ganji takich wkretek ze cos widzialem to nie mialem a zalozyciel tematu to bez kitu ma chora jazde :D szkoda mi takich ludzi...ja jedynie nie raz mam przeslyszenia siedze w domu ujebany a tu nagle slysze dzwonek do drzwi otwieram a tam nic :D albo slysze domofon patrze przez okno a tam nikogo nie ma :D ale wkretki wzrokowe to nigdy nie po MJ :D:D ziomek raz tez mial fajna akcje bylismy na miejscowie zapalic i wracajac po jakis polach patrzymy na chlopa z ziomkami a on kopie kwiatki :D:D ale tylko niebieskie:D a rosly tam tez zolte to se pomyslalem ze tez kopne tylko tego zoltego :D i jak koplem to ziomek sie do mnie drze przerazony"co ty robisz??kop niebieskich zolci to nasi :D:D a my z ziomkami polew na maksa :D a on przez cala droge dalej kopal :lol:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...
Ja polecam po paleniu posłuchać "Resident evil" Marylina Mansona. Zajebista wkrętka. Palę najczęściej w samochodzie, gdzieś daleko od świateł. Gwarantuje każdemu w takiej sytuacji efekt schizy murowany. Nie wiem czemu, ale za każdym razem lubię to powtarzać :D

Haha ja nawet na trzeźwo mam schizy jak to słucham :wink:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+