Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop Projekt GrowBox - stary temat


lolo

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 453
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Więc tak:
Zmontowałem sobie boxa i zostały mi drzwi, zależy mi na jak największym ukryciu światła, dlatego poszukuję materiału który jest "100% nieprzepuszczalny"i w miarę gruby oraz nie łatwo palny. Najlepiej jakby to był materiał z którego wykonane są profesjonalne growbox'y do kupienia.
Wymaganie spore, ale czego się nie robi dla pełnej satysfakcji z palonka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

elo ziomeczki

Mam kilka spraw do doświadczonych rolników, zamierzam zasadzić co nieco na dworze a do tego ogarnąć coś w domku gdyż znudziło mi się i stwierdziłem, że nie opłacalne jest latanie za żenionym i nieczystym sortem No właśnie i tutaj mam taką zagadkę.. chciałbym do growboxa wrzucić 5 roślinek, konkretnie "Amnesie Haze"

 

i nie wiem jaki ma być grobox na 5 roślinek.. są wymiary w tematach ale nie wiem czy one są co do jednej roślinki itd. Pytanie może wydawać się głupie ale jestem amatorem i nie chce popełnić błędu.

 

A więc może mi ktoś powiedzieć jaką szafkę zrobić na 5 roślinek Amnesi ?

Dodam, że oświetlenie prawdopodobnie zrobię z 4 żarówek osram energooszczędnych na blaszce do pieczenia ;D ogarniam to z tego 

Projekt i wykonanie oświetlenia energo

Od razu zapytam czy te oświetlenie się sprawdzi czy lepiej po prostu kupić specjalne lampy ?
To chyba wszystkie moje znaki zapytania Napiszcie jak najwięcej, wasze doświadczenie z pewnością mi się przyda

BLESS

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Więc tak:

Zmontowałem sobie boxa i zostały mi drzwi, zależy mi na jak największym ukryciu światła, dlatego poszukuję materiału który jest "100% nieprzepuszczalny"i w miarę gruby oraz nie łatwo palny. Najlepiej jakby to był materiał z którego wykonane są profesjonalne growbox'y do kupienia.

Wymaganie spore, ale czego się nie robi dla pełnej satysfakcji z palonka

Zna ktoś odpowiedź? Bo boxa nie mogę skończyć.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Witam, chciałbym poznać waszą opinie jaką lampę dokupić. W boxie mam już hps 150w i jest na styk lumenów więc postanowiłem dokupić druga o takiej samej mocy. Pytanie czy lepiej dokupić kolejnego hps czy może lepiej będzie dla panienek jak do kupie lampę mh ? Wiem, że mh jest na veg, a hps na flow tylko co będzie lepsze dla panienek jak sądzicie ? Czy w ogóle opłaca się trzymać dwie inne lampy w jednym boxie ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+