Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nadchodzi Depenalizacja?


Gość aradosz

Recommended Posts

Gość JaraczNaPotęgę
Trzeba poczekać aż wywalą wszystkich staruchów z rządu i przyjmą jakieś młode osoby po studiach wyższych :neutral: :)

Te młode osoby (w większości) będą synami ,córkami tych staruchów wkręceni po znajomości

,którzy będą mieli wpojone podobne zasady... :neutral:

gdybym mieszkał bliżej warszawy wybrałbym się na "marsz wyzwolenia konopi"...

nawet z mamą :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

slomiany zapal? gosc zobaczyl ze jednak nie ma tylu frajerow zeby placilo kase na jego "dzialania" i wyjechal za granice?

Nie przesadzaj, gosc przeciez siedzial przy okazji.

Troche chlopak robil, ale po pewnym czasie kazdy moze stracic checi do czegokolwiek.

Wyjazd za granice, bo nie znalazl frajerow? :shock: Raczej wyjazd z kraju, bo ma tu zawiasy, nasrane w papiery, stracil mieszkanie i prace, teraz jest za granica i zarabia, zeby nikt na niego nie placil.

Dziwna macie czasami logike.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czasami wydaje mi się że życie to tylko sen a gdy umrę to się obudzę. Później wstanę wyjdę na ulice, spotkam kumpla, rozpalę jointa bez kitrania się i powiem tak:

-wiesz co stary ale miałem dzisiaj głupi sen

-jaki?

-śniło mi się że za palenie jointów można było iść do więzienia

-buhahahaha...

-buhahaha...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czasami wydaje mi się że życie to tylko sen a gdy umrę to się obudzę. Później wstanę wyjdę na ulice, spotkam kumpla, rozpalę jointa bez kitrania się i powiem tak:

-wiesz co stary ale miałem dzisiaj głupi sen

-jaki?

-śniło mi się że za palenie jointów można było iść do więzienia

-buhahahaha...

-buhahaha...

Kurde dobre :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

To jest chore, powinna być całkowita legalizacja z powodu nieszkodliwości MJ, ale skoro wciąż panuje ciemnota, to tak łatwo nie ma, eh :? Niech mi udowodnią, co jest w niej szkodliwe, zresztą wilcza jagoda sobie rośnie w lasku, a to cholerna trucizna, a jak trochę nieszkodliwej trawki w domu, to już nie pasi, i pytam gdzie tu sprawiedliwość? Zresztą, co banda anty ma do powiedzenia o Albercie Hoffmanie - brał LSD przez całe życie i żył 102 lata, nawet indianie ćpali i nagle jakiś "guru" tego zakazał ? F. it :smoke:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+