Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

ROWER

Completed growlog
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ROWER last won the day on June 7 2016

ROWER had the most liked content!

Community Reputation

6

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

1,223 profile views
 1. Dawno nie widziałem tak sterylnego namiotu, nie licząc nowych Z rozmachem, powodzenia.
 2. Siema pozwolę sobie powrócić i zakoczyć growloga którego miałem przyjemność zacząć A więc tak to było że wyszło jakieś 80g suchego materiału który w smaku był całkiem dobry z tego co pamiętam ta amnesia najlepiej czochrała, og kushe takie w kit a super skunk ładnie spuchł ale mega lajtowe palenie raczej nie polecam, chociaz co nasiono to inna roślina w sumie więc je**ć morały he Pozdro. ROWER.
 3. Siema, sorki że nic nie pisałem. Dziś to nadrobimy. Fotorelacja w jednym poście, ale może to i lepiej, więcej treści mniej pierdolenia. Jak widać automaty poszły pod kosę, sezony dalej szaleją. Z 7 automatów które w sumie były pokarlone na wegu bo w małych kubeczkach były pierwsze cztery tygodnie he ale jakoś poszło liczę na jakieś 200g z tego, a z sezonów jeszcze z 3 razy tyle ;p no ale nie zapeszajmy zobaczymy co będzie. Pozdro. ROWER.
 4. Siema mój tegoroczny outdoor to: -1 x Jamajka x GG / Beebok -1 x AK47 x Hindu Kush / GGS -1 x Purple Maroc x Diesel Berry / GGS -4 x AK47 x SHB / Tasty -4 x AK47 x SKW/BH / Tasty -5 x Auto Viking Thor / Norden Seeds -3 x Auto Big Bud / Victory Seeds -2 x Auto AK47 / Orion -2 x Auto OG Kush / King Seeds, Gnomeseeds chyba wszystko jak o czymś zapomniałem to dopiszę jeszcze, teraz szczegóły techniczne -dołki po ok 20 L ziemi uniwersalnej, -nawozy WEG BioGrow, Biohumus, FLO BioBloom, TopMax, No Mercy Sweet Jane I i II. -z preparatów jeszcze Anti Bissan, Automaty jeszcze nie na spocie, polecą jakoś za tydzień może dwa, seozny na spocie już ze 8 może 10 dni Kolejny UP ze spota już pewnie z automatami. Tyle ode mnie. Pozdro. ROWER.
 5. Nie na tym etapie, jak roślina nie ma nic oprócz liści to tych liści nie ucinaj
 6. Siema, gwoli powitania przedstawiam wam moje automaty indoor. Od 60 do 70 dnia życia, Super Skunk będzie lada moment koszony, reszta jeszcze z 3 tygodnie. Amnesia może nawet miesiąc. Skunk już na samej wodzie, reszta po 5 ml topmaxa na litr wody. elo pozdro
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+