Dodam jeszcze, że na początku dawałem terra grow ale strasznie szybko się skończył bo tam większe zapotrzebowanie na początek było według instrukcji (zdjęcia wszystkich nawozów chyba w drugiej karcie relacji). Power roots nie daje na ten moment bo chyba nie jest potrzebny na ten etap. Jeśli coś do zmiany to proszę o rady! Więcej na ten moment nie mam czym wspomagać. No i standardowo przelałem..... nadgorliwość nie jest dobra 🤧
3minuty po włączeniu lampy było 22 stopnie i wilgotność 60%. Po 2h było 24.6stopnia i wilgotność 50% i ogólnie tak się utrzymuje jak lampa świeci. Tutaj chyba nie mam się czym martwić?
Już się chyba nie rozwijają tylko puchną i ciemnieją troszke. Zabij mnie ale nie mam pojęcia który to tydzień bo nie wiedziałem od kiedy to się liczy. Przy następnych już będę mądrzejszy. Myślę, że jeszcze ok miesiąca i bedzie kosa
Odmiany pełno sezonowe to rośliny fotoperiodyczne, czyli na outdoor zaczynają kwitnąć jak dzień staje się krótszy a w indoor jak zmienisz im czas świecenia lampy na 12/12. To oznacza że nie ważne kiedy posadzisz je na dworze, bo i tak zaczną kwitnąć we wrześniu. Jak posadzisz w lipcu to po prostu będą mniejsze od tych posadzonych w maju. Ale zaczną kwitnąć w tym samym czasie.
Rekomendowane komentarze
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.