vapefully.com hemp.pl
Sign in to follow this  
Followers 0
HolenderskiSkun.pl

seedbank | holenderskiskun.pl - Zabrze

259 posts in this topic

Witam, zapraszam do mojego sklepu z nasionami, aktualnie są tylko feminizowane, głównie indoor od:
Green House Seeds, Female Seeds, Dutch Passion, Joint Doctor's, Lowlife i pod własną marką

przy wpłacie z góry wysyłka GRATIS
wysyłka za pobraniem - 10zł
wysyłka za granicę (do EU) - 10zł

HolenderskiSkun.pl
Nasiona Marihuany | HolenderskiSkun.pl
Tomek - tel. 501 820 998
E-mail: info@holenderskiskun.pl

Bezpieczeństwo
- transakcje są dokonywane przez bezpieczne, szyfrowane połączenie (SSL)
- bez rejestracji
- dane są kasowane od razu po przepisaniu ich na kopertę

na stronie można zapisać się na newsletter (od czasu do czasu będę tam wysyłał kupony rabatowe i info o rozszerzeniu oferty itp)

zapraszam i
będę wdzięczny za info jeżeli znajdziecie jakieś błędy w treści lub w wyświetlaniu strony (jeszcze są problemy ze starszymi wersjami Internet Explorera)

OD DZISIAJ WSZYSTKIE NASIONA DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA SZTUKI
- minimalne zamówienie to 30zł

Zapraszam
pozdro
Tomek

0

dzięki za zamówienie Naturalny
--
Sklep został dodany do listy oficjalnych dystrybutorów Dutch Passion, można to sprawdzić na ich stronie 

0

Dzisiaj ze szkoły, udałem się po paczke która została wysłana na poste restante. Po otwarciu paczki ( w domu) ukazała się moim oczom gazeta konopna spliff, + 2 naklejki greenhouse i oczywiście nasiona feminizowane, szczelnie zapakowane i jeszcze raz w woreczku strunowym. Każdemu polecam, pewny sklep.

0

Pełna profeska zamówione w środę, dziś (piątek) już u mnie
Kartonowa paczka w 100% zabezpieczająca zawartość.
Blancik gratis

Na pewno jeszcze skorzystam z usług tego sklepu.

:peace:

0

Drugie zamówienie, druga dostawa, drugi raz pełne zadowolenie
Pestki zabezpieczone maksymalnie chyba jak tylko się da.
No i jeszcze jeden wielki BIGUP przy wpłacie na konto wysyłka GRATIS co jest niespotykane nigdzie indziej.

Dla mnie ekstraklasa polskich seedbankow.

:peace:

0

swiateczna.wyprzedaz.jpg

ROBIę MAŁĄ WYPRZEDAŻ

DO KOńCA ROKU WSZYSTKIE PRODUKTY 10% TANIEJ

1. wszystkie braki jakie są zostaną uzupełnione po nowym roku, w pierwszym tygodniu stycznia 2011
  2. dojdzie też kilka nowych odmian
  3. nasiona na outdoor zaczną pojawiać się w lutym i marcu i będzie większy wybór niż w poprzednim sezonie (będę wdzięczny za info z czego byliście zadowoleni a z czego nie)
  4. Blunty są nadal w sprzedaży, jest jakiś błąd w sklepie że się nie wyświetlają, pracujemy nad tym

Pozdrawiam i życzę wszystkim udanych Świąt i Sylwestra

Tomek

0

Zakupy robiłem dość dawno jeszcze na out 2010 ,ale chyba spóźnione komentarze też się liczą.

Wszystko było git zakup na jakieś 120 PLN i pestka femi w gratisie.Super pestki f1 100% wyrosło .Zajeb. geny.Polecam ten seedbank!

0

Wszytko ok zamawiałem w tym sklepie wszytko się zgadzało Pozdrawiam .

0

cześć

Easy Sativa, C'99 Hybrid - już w sklepie
- ZACZYNAM WYSYŁAĆ WE WTOREK

• Easy Sativa
  • C'99 Hybrid

Dostępne są również dwie, feminizowane odmiany, które w Serious Seeds kosztują ok 270zł, u mnie od 59zł:

• Bubble Gum
  • AK47

Mam też plakaty Dutch Passion (zacznę wysyłać od przyszłego tygodnia, muszę tylko wymyślić jak je pakować żeby się nie niszczyły, ale chyba niestety będą musiał po prostu pozginać) i młynki GHS (jeszcze kilka sztuk).

PS często się ktoś pyta czy opakowania Dutch Passion po 3 sztuki są oryginalnie zapakowane?
TAK od tego roku Dutch Passion ma wszystkie odmiany w opakowaniach po 3, 5 i 10 nasion
automaty mają teraz tylko w opakowaniach po 3 i 7 nasion

gazety.gratisy.nowosci.jpg

0

W niedziele zamówienie, w poniedziałek przelew, paczka w czwartek Wzorowo Dziękuje za dużo lektury

0

Tak jak wszyscy...Tylko zamawiac ;] dzis paczka doszla wszystko oka...Polecam ;]

0

Polecam ten sklep, kolekcjonuje te nasiona i sie dobrze prezentuja w ramce

0

Witam. Mała sugestia... Jeśli w gratisie jest gazeta to lepiej byłoby ją tez w czyms ukryć... Niechce skamleć, ani nikogo obwiniać ale skurwysyny na poczcie zajrzały do koperty zobaczyły gazete(lub jej jakąś znikomą część) i powiadomiły policję. Naszczęście nasiona były zamawiane na noprzypałową osobę ale nie każdy ma takiego farta... Troszkę sie strachu najadłem :P
Co do jakości przesyłki... pierwsza klasa. Terminowość, gratisy(były chociaż zamówienie było ledwo za 59z). Pełen profesjonalizm i pestki świeżutkie i 100% kiełkowania (Cindy99 female seeds - paczaka 5 nasion 59zl POLECAM)

Tylko proszę na przyszłość o podwójne pakowanie co by ch**e z poczty drugi raz świni nie podłożyły

Pozdrawiam.

0

Nie ma sprawy... nie tam gdzie trzeba umieściłem posta. Taj jak wcześniej pisałem nie mam żalu do Ciebie. Jeśli chodzi o poczte... Rozkładam ręce wole tego tematu się nie tykać.
A że więcej osób zagląda w ten temat, pozwolę sobie tutaj posłodzić
Biznes z tym panem to pełna profeska. Nasionka 100% kiełkowania
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

wysyłka dotarła, ogolnie dobrze popakowane. Jak narazie jestem zadowolony zobaczymy jak z kielkowanoscia

0

Pełen PROFESJONALIZM! Nie ma co dużo gadać, odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku Polecam!

0

dzięki za wpisy

--

BON RABATOWY 10% ZNIŻKI, WAŻNY DO KOŃCA WEEKENDU:

Z273D1GQ

--

od niedawna mamy w sklepie dwie nowości z Female Seeds:

Outdoor Grapefruit
Skunk Special

mam też kilka opakowań Purple Power (nowej partii ma nie być w tym sezonie)

pozdrawiam
Tomek

Witam

od dzisiaj dostępne są 2 nowe odmiany od Female Seeds:

* Outdoor C'99
* Automatic Jack

dostępne są również wszystkie outdoorowe, automatycznie kwitnące odmiany z Kannabi.

Od niedawna mamy również trochę nowych odmian z Greenhouse Seed Co.

BON RABATOWY - 10% ZNIŻKI - WAŻNY DO PIĄTKU 25 MARCA:

T62J8ID5 - BON NALEŻY WPISAĆ W POLE 'BONY RABATOWE' PODCZAS SKŁADANIA ZAMÓWIENIA

promo.kwiecien.jpg

sezon outdoorowy ruszył w pełni, ale mamy też coś dla indoorowców: do końca kwietnia wszystkie nasiona marihuany indoor będą przecenione o 10%

W sklepie są już wszystkie nasiona marihuany automatycznie kwitnące z Kannabi - specjalnie na outdoor, duże, rosną ok 3,5 miesiąca.

Z nowości ostatnio do naszych firmówek dołączył Early Skunk - specjalnie na outdoor w świetnej cenie - dodaję go również gratis do zamówień nasion outdoorowych za ponad 100zł (nie licząc kosztu wysyłki).

Pozdro

Tomek

0

Paczuszka doszła po 2 dniach,zapakowana super,gazetka ,katalog gratis. Polecam sklepik

0

Polecam każdemu. Dobry kontakt, bardzo szybka wysyłka, dobrze zapakowane ! Super sklep

0