Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop Salviowy


Gość

Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...
  • Replies 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 miesiąc temu...

A jak sie wogule robi ten ekstrakt, bo mam 3 sadzonki (kupilem 2 ale jakos tak sie zrobily 3 :D) i moze niedlugo bym zrobil jakis ekstrakcik :)

Wsumie tez jestem dobrej mysli, bo jeden z egzemplarzy ktory dostalem polamal sie na poczcie :/. No to ja sie pytam Dark_Guardiana (bo od niego je mam :)) co zrobic. On powiedzial ze mam do konca oberwac i do wody. Ja sie pytam a co z lodyga (chodzi o ta pozostalosc - ponizej ulamania; nie bylo tam ani jednego liscia). On mi na to zostaw moze cos wyrosnie i faktycznie :D tak jak przy FIMie u MJ zaczely rosnac dwa topy. SD to naprawde silna solidna.

Co do tej z jednym lisciem to jest ciagle w wodzie i mysle ze z tego wyjdzie, ale troche to potrwa. Wlascie to ten lisc juz odpadl (mam nadzieje ze bedzie z nia tak samo jak z ta "lodyga" :D).

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 7 miesięcy temu...
Gość Matys6191

Aha bo ostatnio koleś zamiast :trawka: chciał nam coś wcisnąc ale nie wiem co to było bo spaliliśmy z tego kora zeby zobaczyć co to jest po jakieś podejzane to było (kolor miało brązowy , pachniała wanilia i smakowało tak samo) napewno nie było to ziółko ale po spaleniu tego jakoś inaczej odrazu zrobiło sie na bani :) ale nie wiem co to było , myślałem ze moze Salvia :D ale jednak chyba nie ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+