Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Brązowe słupki i opadające liście


Recommended Posts

Witam szanowne grono.

Na wstępie jestem totalnym amatorem i to moja pierwsza uprawa.

Mam 2 roślinki na parapecie Royal dwarf auto.

Leci teraz 7 tydzień i zauważyłem, że białe słupki robia się brązowe i marnieją a liście z dołu robią się żółte i usychają i roślina ogólnie marnieje (oklapłe liście).

W czym może być problem? 

 

Screenshot_20240516-091416_Gallery.jpg

Screenshot_20240516-091200_Gallery.jpg

20240514_233756.jpg

20240515_103607.jpg

20240515_235117.jpg

Edytowane przez turkuć
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mają kiepskie warunki to i kiepsko wyglądają. Ziemia pewnie marketowa. Wygląda na trochę suchą. Doniczki małe. Światła mało. Nawozów sensownych pewnie brak.  Nie wiele z tego będzie. A dolne liście to normalka, że odpadają.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rysiu masz rację, zabrałem się do uprawy z partyzanta, licząc że coś z tego wyjdzie, ale może przynajmniej na śmiesznego coś wyjdzie :))

CannaFans dzięki Bracie za pomoc.

Przesadziłem do większych doniczek, nawóz TERRA VEGA zastosuję, co do światła do dopiero jest u mnie od 14 ale mało tego słońca więc na noc puszczam lampkę:)

Dzięki jeszcze raz i pozdro :-))))

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

20240530_153405.thumb.jpg.63eb39ab4a3cba1e673322f54d04b957.jpgSiema ! Kończy się 9 tydzień moich dzieci, są na balkonie w szklarni, i znowu pojawia się pytanie do Was o białe słupki(na 2 topach), które robią się brązowe. Czy to normalne ? Czy mam się martwić? 🫡

20240530_153418.jpg

20240530_153413.jpg

 

20240530_153405.jpg

Edytowane przez turkuć
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Toksyna napisał(a):

To jest zupełnie normalne. Roślina wchodzi w kolejny etap kwitnienia. Przestaję rosnąć w górę a zaczyna budować kwiaty.

Uff to gra i buczy 🙂 bo w 7 tygodniu na szczycie też się podobne brązowe robiły, ale roślinka miała gorsze warunki.

Dziękuję za pomoc 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+