Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

2x Santa Marta Haze Auto, pierwsza uprawa


kondziuu

Recommended Posts

Siema! Dokładnie 11 dni temu wsadziłem swoje pierwsze wykiełkowane nasionka (2x Santa Marta Haze Auto) do ziemi Biobizz Light-mix, na razie tylko sama woda. Liczę na pomoc, bo jest to moja pierwsza uprawa, więc pewnie popełnię dużo błędów. W 14 dzień mam zamiar zacząć stosować nawozy, myślałem nad biobizz try-pack. Łapcie tutaj foty dwóch panienek z 10 dnia. Pozdro.

IMG20230610144334.jpg

IMG20230610144338.jpg

Edytowane przez kondziuu
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oby wszystko poszło bez problemów. Bio bizz trypack spoko jako podstawowe nawozy. Ile litrów tego light mixa pod jedną roślinę dałeś? Bardzo malutkie są. Zdjęcia chyba zaraz po wykiełkowaniu? Może warto było je w jakichś doniczkach potrzymać przez 14-20 dni i dopiero potem wysadzić.

Będę śledził. Powodzenia. Nie chwal się tym za bardzo. Najlepiej żebyś wiedział o tym tylko ty.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Biobizza dałem sporo ok. 20 litrów. Właśnie chodzi o to, że nie mam za bardzo opcji, żeby to na parapecie położyć czy coś, ale zastanawiam się też czy nie przesadzić tego na indoora pod lampe 80w, co sądzisz? Zdjęcia są z 10 dnia od wsadzenia ich do ziemii, dzisiaj trochę poprawialem spota jeśli chodzi o światło, bo o 18 już zakrywały je gałęzie. A i jeszcze jedno, bo dzisiaj zauważyłem, że obok roślinki dosłownie na Light mixie chodzi strasznie dużo czerwonych mrówek, nie zjedzą tego? Pozdro.

Edytowane przez kondziuu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemano, dzisiaj przyjdą nawozy i przychodzę tutaj z pytaniem, ile fish mixa dać na 1l wody? W dawkowaniu jest napisane, że od 1-4ml, ale to młoda roślina czyli raczej coś bliżej tego 1ml lać? Nie chcę tego przelać, więc pytam. Za 2 dni dam update jak się panny mają po pierwszym podlaniu z nawozem. Pozdro.

Edytowane przez kondziuu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Trochę na pewno deszcz to rozrzedzi i wypłucze. Spoko. Nie ma co się martwić. W samej ziemii jest trochę nawozów. Bardziej bym się martwił czy deszcz ich nie zniszczy jak takie maluchy są. Ale jak nie była to jakaś potężna ulewa, to będzie ok. Jakieś fotki by się przydały, jan to teraz wygląda i który dzień.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jestem idiotą i nie potrafię liczyć, teraz jest dopiero 11 dzień, a te pierwsze zdjęcia były z dnia 6. Za szybko te nawozy dałem mam nadzieję, ze będzie git wszystko. Bardzo mało słońca teraz się zapowiada niestety. W sumie może nawet lepiej, że wczoraj deszcz wypukał trochę tego nawozu.

IMG20230615153938.jpg

IMG20230615153947.jpg

Edytowane przez kondziuu
  • Sad 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+