Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Growbox w bloku na 11 xD


Adr1an

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów, koledzy koleżanki jestem tu nowy i jestem również laikiem jeżeli chodzi boxy, nie oznacza to jednak że wpadłem tu żeby mieć wszystko podane na tacy. Już jakiś czas czytam o tym wszystkim i doszedłem póki co do wniosku że lepiej będzie gdy sam będę sobie "tworzył" roślinki, niż gdy mam biegać za cukierkami po osiedlu...

Moje pytanie do was jakich wymiarów boxa potrzebował bym do 3 automatów? Chcę się opiekować roślinkami, ale to będą tylko automaty jeżeli macie już takie boxy to z góry dzięki o odpowiedź i nakierowanie w tej jakże pięknej drodze...

 

Pamiętajcie zawsze można palić więcej ale nigdy mniej Pokój z Wami...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czyli 1x1 ma się rozumieć...

Mógł/mogła byś podać dokładne wymiary na te 3 roślinki tego boxa?

I teraz pytanie które mnie nurtuje najbardziej ... Prąd!

Czy zwiększone zużycie nie będzie ze sobą niosło jakiś " że tak nazwę nie porządnych skutków " ? 

Mam jeszcze kilka pytań ale to z upływem czasu... 

Dziękuję i Pokój !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mam 75x75cm i w środku 4 donice. Czym więcej miejsca tym więcej możesz zrobić, tak jak napisane wyżej, apetyt rośnie 😄 na szczęście żonka nie pozwala bo tak cały pokoj by świecił 😄

polecam lampy dobrej jakości led, nie te najtańsze na aliekspres choć i spod tych coś wyrosnie. Ale jestem zdania ze kupić coś lepszego na dłużej niż potem dokupywać ciagle. Mam tylko jedna lampe spider farmera i powiem ci ze nie czuje tego prądu na rachunkach. 
 

może nieść, zobaczą ze duża zmiana nagła w poborze prądu i mogą się zaciekawić ale jak nie bd nikomu się chwalił, zwiększysz pobór prądu by był taki jakbyś kupił 4K telewizor który trochę zrzera i masz wytłumaczenie ;D 

Dlaczego tylko automaty? Ja bym ci polecał femi i zawsze możesz odratować na wegu niż auto które nie wybacza tak bardzo błędów młodości 😄 ja 2 raz lece na auto i znów mi nie podeszły 😄

i skąd pomysł na 3? Wraz z czasem ogarniesz różne techniki i nawet z jednej wyciągniesz tyle co z 3 😄 

Jak początki to polecam tez biotabsy, żaluje ze na pierwszy raz ich nie używałem, skupiasz się na treningach i klimacie. A potem spróbuj coco i samemu podwac to co potrzebują 😄

Probuj, powodzenia 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki wielkie za długą odpowiedź jestem akurat w pracy i ona nie pozwala mi za bardzo korzystać z urządzenia zwanego telefonem więc więcej napiszę jak wrócę dlaczego automaty itd. 

Jeszcze raz dziękuję że ktoś się zainteresował i zechce pomóc bo wiadomo im bliżej celu tym więcej niepewności ...

Pokój wszystkim obecnym .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Znalazłem chwilę przerwy więc

Czemu automaty? Szybki plon 😁

Czemu 3? Bo właśnie obawiam się tych rachunków i wszystkich nie przyjemności z tym związanych i nie chodzi tu o pieniądze...

Jeżeli mógł byś podać jakiego growboxa kupiłeś byłbym wdzięczny... Skoro masz już wszystko jakby ustawione do tego lampy itd. może mógłbyś bardziej nakierować?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A powiedz, odwiedzałeś różne zakątki tego forum?:D tak się składa ze praktycznie na samym początku jest sekcja  „ indor dzienniki konopne spod lampy” i masz tam trwające nasze dzienniki i w pierwszej wiadomości jest napisane dokładnie wszystko to czego potrzebujesz 😄 popatrz porównaj sprawdź ceny zaplanuj skompletuj buzia na kłódkę i działasz 😄

Jak femi poprowadzisz weg idealne warunki przestawiasz 12/12 i masz to samo co auto, jak auto za małe i zacznie kwitnac to co zrobisz?:D 

co do rachunku, lampe masz jedna wiec to nie ma różnicy ile pod nią posadzisz, 3 czy 4/5/6.. to wszystko zależy od cb i jak na to spoglądasz.

Nie ma różnicy ile masz, ważne co masz w głowie :zen: 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Okej drodzy forumowicze, znalazłem coś takiego

HOMEBOX WHITE AQ100 AMBIENT PAR+ 100X100XH200CM ...

Tu chcę zacząć przygodę jak większość z was kiedyś zaczynała, więc nasuwają się pytania teraz konkretne a mianowicie...

Jaką lampę tutaj zastosować?

Z wiatrakami sobie poradzę z ziemią również utrzymaniem wilgoci itd.

Jeszcze tylko kwestia filtra, jaki byłby dobry żeby faktycznie nie było czuć tego zapachu ' nie mylić ze smrodem' 😁

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiesz czym się różni white od srebrnego boxa? Gdzie będziesz go trzymał i Temp w tym pomieszczeniu decyduje? Sprawdź 😄

jesli chcesz 3 rośliny to nie lepiej box prostokątny? 
patrz by box był kompatybilny z otworami takiej średnicy co rury do filtra, niektóre są boxy ze sam wycinasz 😄 znajdź najpierw box, potem jego pole kw i wejdź w jakaś str z filtrami i tam jest napisane jak pomnożyć byś wiedział jaka moc filtra, produkty są podobne, kup cały zestaw poszukaj tez coś cichego lub silencer dodatkowo. W pokoju trochę trwa zanim przyzwyczaisz się do dźwięku 😄

A lampe jakaś led 😄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+