Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Mexican i Thai - growkity


zielarz123

Recommended Posts

Tripy po grzybach oceniam bardzo pozytywnie. Przy pierwszym razie występowały lekkie niestrawności i gniecenie na brzuchu, ale po 5-10 minutach przeszło. Odczucia takie, że jak wjedzie po tej niecałej godzinie to najpierw zachwycałem się kolorami, które wydawały się żywsze. Dzisiaj zjadłem 3 raz po raz pierwszy mexicany i zdecydowanie je polecam jeżeli chodzi o wizuale. Zjadłem 2 większe i 2 mniejsze razem koło 2g, bo nie mam wagi, więc mogło być więcej. Na tripie godzinę po zjedzeniu pojechałem z ziomem do miasta. Na początku rozluźnienie mięśni i ogólnie poprawa samopoczucia jeżeli chodzi o pozytywne czucie psychiczne. Byliśmy na piwku, więc na drugiej godzinie tripa wypiłem jedno. Wtedy zaczęły się omamy wizualne. Nie ma co dużo pisać. Drzewa robiły fale, deski wydawały się jak oka w rosole, a płyty chodnikowe robiły korzenie i inne kształty. Dodatkowo słyszałem u siebie zmianę barwy głosu na dużo cięższy. Po piwku na powrocie nastąpiło duże rozluźnienie mięśni. Końcowa faza tripa dała mi mocnego laga w mózgu i tak oto po zjedzeniu i napiciu się piszę ten post. 

Na zdjęciach ostatnie plony. Łącznie po powyżej 100 świeżych na odmianę. Te otwarte to mexican

Ogólnie wyglądało to tak, że jak pojawiły się piny to raz otworzyłem, żeby przewietrzyć i tak zostały do samego końca zamknięte. Otworzyły się za bardzo, bo po prostu o nich zapomniałem i nie sądziłem, że tak szybko pójdą. Jakby mnie ktoś pytał to nie trzeba wachlować jak to wszyscy piszą, że 2-3 razy dziennie, ale specem nie jestem. Mi wyszły.IMG20210816181034.thumb.jpg.febc9ebac9c6d53c5737111a506d5e4e.jpgIMG20210816172531.thumb.jpg.66fd04517e37f9a7317bfa136d761124.jpg

 

Edytowane przez zielarz123
  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Ambasadorka masz na myśli fleshe jak od lamp fotograficznych, bo nie do końca rozumiem :d

Głównie to mi raczej po prostu obiekty pływały i miałem do tego łagodne rozluźnienie, które trochę "obciążało" ciało. Żadnych migaczy nie widziałem 😄 jak rozmawiałem to mi ziom coś wkręcał o ruchaniu się ludzi na płytach nagrobnych na cmentarzu i inne takie po*****e historie i jak siedzieliśmy to nie mogłem ze śmiechu jak mi podobne rzeczy mówił. Także śmiechawa dobra jak się ma o czym rozmawiać xD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+