Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Guerilla tabs


Marcin.Chwalipieta

Recommended Posts

Mam istotne pytanie odnośnie guerilla tabs bo nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi.

Jak długo one się rozpuszczają? Powinienem je wyjmować na ostatniej fazie kwitnienia?

Druga kwestia - czy jak mam je w ziemi to używać bio bloom i top max? Czy wtedy już tylko używanie Guerilla Juice ma sens?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1.Po kilku dniach,po podlaniu zmieniają się w papkę,i stopniowo przy każdym podlaniu uwalnia się jakaś część wędrując z wodą do dołu.nic nie wyciągają.

2.daję do każdego podlania juice+biobizz grow,a na flo będę dawał bio bloom+juice.

Możesz śmiało dodawać topmax.

Sypnij czasem dolomitu bo guerilla juice bardzo obniża pH.

Edytowane przez Bluregard
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki wielkie za odpowiedź. Jeszcze tak się zastanawiam, bo guerilla juice, podobnie jak canna boost wydają się działać bardzo podobnie do TOP MAX od Biobizz. Ja właśnie mam zarówno bio bloom jak i top max z poprzednich lat. Pytanie czy będzie to może jednak wystarczające wspomaganie na flo?  Czy oprócz top max i bio bloom potrzebuję coś jeszcze z wcześniej wymienionych.

Pytanie też czy jak te butelki topmax i bio bloom mają 3 lata i przeżyły zimę w miejscu gdzie mogły zamarznąć to czy dalej się do czegoś nadają?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+