Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Spot na drzewie


White77

Recommended Posts

Siemanko chciałbym zapytac o ocene spota co o tym myslicie otóż znalazłem fajny mały lasek zarośnięty bardzo, ze sie nie da przejsc i miałem pomysł zeby jakos w srodku zrobic platforme małą i tam posadzic roslinki na taka wysokosc zeby nie przerosły drzew.Drzewa tam mają około 3-3,5 m wiec jeszcze nie tak trudno by było to ogarnac.Piszcze co myślicie z góry dzieki pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witaj :elo: Ten watek był poruszany wielokrotnie jak i pomysł, nie pamiętam czy komukolwiek sie to udało, w koronie drzew będzie po czasie brak jej słońca, zatem czy uda się?

Raczej nikle szanse, nie mówiąc o tym ze ptaszki tez kochają ganje skubać 🙂 Ale do odważnych świat należy. 

 

Zły dział, proszę czytaj forum.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Widziałem kiedyś taki patent:obcięty szczyt drzewa,rura PVC kanalizacyjna z korkiem na oko fi200 opartarta na niższej gałęzi spięta jakimiś opaskami do kikuta który został powyżej.

Jak coś wykombinujesz chcę to zobaczyć 😁

image.thumb.png.ced79a1b5702776321431e85ab41c7da.png

Coś w tym stylu,tylko na drzewie

 

Edytowane przez Bluregard
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobra a jeszcze pytanko bo zakupiłem ziemie jakies 8 miesiecy temu i od tamtej pory lezy w piwnicy nic jej nie jest normalnie mozna uzywac?

 

a i jeszcze jedna sprawa co tam wjebac na to drzewo automata, sezonówke ? cos dla poczotkujacego zeby nie zjebac hah.Moze jakies konkretne propozycje odmian

 

Edytowane przez White77
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+