Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jak to jest odmiana ?


DrZielony

Recommended Posts

Nie musisz się we wszystkim mnie słuchać. Przede wszystkim to Twój ogród. Twoje decyzje.

Ja Ci mogę poradzić. Nie wszystko idzie wyczytać w Internecie. Nic nie zastąpi doświadczenia.

Dlatego wiedza pisana jest równie ważna jak praktyka.

Ważne jest żebyś poświęcił 15 min dziennie, przejrzał po jednym growlogu na forum na dzień o auto.

Wiele się nauczysz. Jest tu też spore archiwum także zachęcam.

Nie czytaj tylko moich pierwszych kroków bo żal xD

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, ichikaru napisał:

Nie musisz się we wszystkim mnie słuchać. Przede wszystkim to Twój ogród. Twoje decyzje.

Ja Ci mogę poradzić. Nie wszystko idzie wyczytać w Internecie. Nic nie zastąpi doświadczenia.

Dlatego wiedza pisana jest równie ważna jak praktyka.

Ważne jest żebyś poświęcił 15 min dziennie, przejrzał po jednym growlogu na forum na dzień o auto.

Wiele się nauczysz. Jest tu też spore archiwum także zachęcam.

Nie czytaj tylko moich pierwszych kroków bo żal xD

ty mordo nie jestem pewien jaka ta odmiana tego ziółka bo sadziłem dwa ale nie zapisałem jakie to zioło i nie wiem jaka to jest odmiana i nie wiem czy to odmiana Stress KIller auto cbd czy Fast eddy automatic ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chłopaki Trochę luzu, wyrozumiałości. To młody grower, który dodatkowo stresuje się prawie krytyczną sytuacją z plantem.

 

Nie każdy także ma doświadczenie i wie jak pisać na forum. W dzisiejszym świecie wiele osób myli go z chatem.

Sam mogłem mu o tym wspomnieć wcześniej ale nie rzucało się to tak w oczy.

Kilka porad i zaraz chłop będzie prowadził solidny growlog. Dajcie mu trochę czasu.

Nie potrzeba być uszczypliwym. Zajarajcie panowie i się uśmiechnijcie 😄

Nie wypada nam się tak zachowywać 🙂

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+