Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jak to jest odmiana ?


DrZielony

Recommended Posts

 

8 minut temu, ichikaru napisał:

I koniecznie daj im odpocząć i ustaw lampę na 18/6. Jeśli nie masz tempomatu czy jak to się zwie nie pamiętam.

Możesz w czasie dnia kiedy jesteś w domu ustawić w telefonie budzik na 6 h od momentu wyłączenia lampy i tyle ale to uciążliwe.

będzie git gdy podleje ją 1l ? 

i czy jak wyłoncze lampe o 23 a włącze o 8 rano ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, ichikaru napisał:

I koniecznie daj im odpocząć i ustaw lampę na 18/6. Jeśli nie masz tempomatu czy jak to się zwie nie pamiętam.

Możesz w czasie dnia kiedy jesteś w domu ustawić w telefonie budzik na 6 h od momentu wyłączenia lampy i tyle ale to uciążliwe.

Mam pytanie bo już podlałem to co kazałeś a na jednym forum gościu napisał tak cytuję:Mi to wygląda na około 2 tydzień kwitnienia. Popalone nawozami, za dużo azotu. Lej samą wodę ph około 6. Lej tylko jak będzie sucho,b doniczka będzie lekka. Obserwuj czasu coś się zmienia i pokaż za 4-7 dni jak to wygląda. Nie podawaj żadnych nawozów, boosterów czy innego chujstwa.   

? czemu tak napisał ?         a i miałem dać tej roślinie co robi pąki tej największej co ci wysyłałem miałem dać tą mieszanką bo ją dałem?

 

Edytowane przez DrZielony
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Młoda to do odratowania. Jak byś napisał w 3 miesiącu nie było by już co ratować. 

Lej jej tak jak napisałem potem możesz zmniejszyć dawki do normalnych jak się poprawi.

Najważniejsze na organice jest mieć zawsze mokro na flo. Nie wolno przesuszyć Ci ziemi bo organika ginie.

Tak samo chlor jest zabójczy dla organiki. Dlatego odstaw wodę na ponad 24h a najlepiej na 48h to przygotuj sobie więcej butelek.

Oczywiście butelka ma być otwarta.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, ichikaru napisał:

Młoda to do odratowania. Jak byś napisał w 3 miesiącu nie było by już co ratować. 

Lej jej tak jak napisałem potem możesz zmniejszyć dawki do normalnych jak się poprawi.

Najważniejsze na organice jest mieć zawsze mokro na flo. Nie wolno przesuszyć Ci ziemi bo organika ginie.

Tak samo chlor jest zabójczy dla organiki. Dlatego odstaw wodę na ponad 24h a najlepiej na 48h to przygotuj sobie więcej butelek.

Oczywiście butelka ma być otwarta.

ty a moję pąki będą większe ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+