Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED12W/Northern Light& friends


FoxGlove

Recommended Posts

Nazwa nasion i producenta:  RQS Northern lights auto, pp x ww e [za wuj nie wiem co to,gratis od Indorshop], NN z palenia
Rodzaj i moc lamp: LEDy na taśmie z Neonica,12w, w "kotniku" miały panel oświetleniowy dla roślin z Ikei
Fotoperiod (czas świecenia): 18/6 do dziś, od dziś 12/12
Namiot uprawowy / growbox, wymiary: stara szafa w której lwy gadają[55x55x120cm]
Rodzaj podłoża i wielkość donic: ziemia z kwiaciarni 3/4+ 1/4 keramzyt na dnie 3 doniczki 11l, NN jest w wiadrze, bo donice nie doszły na czas
Nawozy: humus [każda też dostała mikoryzę Biopon- ale to się chyba nie mieści w kategorii 'nawóz'?]
Wentylacja, przepustowość (m3/h): jest. przepustowość? hm...
Dodatkowe informacje: jestem osobą, która uśmierca rośliny. paprocie, kaktusy- przekraczając próg mego mieszkania dostawały bilet w jedną stronę. a dziewczynki nie dość, że żyją, to jeszcze "wyklułam" je! Jestem więc tak dumna,jakbym sama je urodziła.

Już wiem,że zrobiłam gruby błąd przy NN[najstarsza roślinka w szafie]- przycięłam ją mocno. Lub jego, a to dlatego że lubię patrzeć jak pies wchłania obcięte listki. Czy z tego NN coś będzie mimo mojego szaleństwa z nożyczkami?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cześć, ogarnę fotki dzisiaj. Mam zupełnie nowy pecet z którym dopiero się oswajam. Czemu przycięłam... naczytałam się o lollypoppingu, ścięłam kilka listków, dałam psu. Kiepsko dla rośliny, plus jest taki że piechu dzięki listkom ma ogarnięte sprawy brzuszkowe[pominę opis, ktoś może jeść] Dziękuję za miłe przyjęcie. Pytań póki co brak[poza tym czy zrobiłam dużą krzywdę NN]- dziewczynki są naprawdę bezproblemowe :)

Edytowane przez FoxGlove
dodałam
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziewczyna na forum??? To ci niespodzianka 😃

A tak na poważnie.

12W to łączna moc tych ledów? Jeżeli tak, to słabiutko.

Ten humus to biohumus czy co? 

Ziemia z ogrodniczego, trochę loteria. Może będzie ok.

Jak nie ma filtra węglowego, to będzie potem dobrze śmierdziało.

Daj jakieś zdjęcia koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na razie nie ma szans na modernizację oświetlenia, ale jest w planach- chciałabym mieć oświetlenie na bloczkach żeby regulować wysokość, na razie jest zabawa z stawianiem donic na pudłach, średni fun

będzie filtr węglowy.

Czy dobrze dodałam zdjęcie? na pierwszym planie NN[wkradły się też moringi]

IMG_20210309_195832993.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej, co do oświetlenia, to tak jak prawi Rysiu... zdecydowanie za mało. Postaraj się dodać cokolwiek, bo niestety nie wygląda to dobrze, ani nawet średnio...Roślinki potrzebują sporo więcej światła niż mają w tej chwili. Jak sama widzisz są długie i chudziutkie. Obawiam się, że nawet jeśli zaczną kiedyś kwitnąć to nie specjalnie cokolwiek z nich będzie, co będzie pozwalało nawet na zrobienie jednego papierosa.... Poza tym, szkoda mi ich.... Bo ciutkę się męczą. Pozdrawiam 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+