Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED12W/Northern Light& friends


FoxGlove

Recommended Posts

https://flora-fauna.pl/doniczka-kwadratowa-57l-20x20x23cm-czarna,p1425.html# Audycja nie zawiera lokowania produktu.

W tak małej szopie uprawowej walka idzie o każdy centymetr .Wywal to co masz do kosza zapalaj nową pochodnie i startuj .Najlepiej LST i niech się dzieję wola nieba .+Wycieczka do Castoramy...Wentylator_na_klips_15_cm_bialy-826940-283937.jpgTani i cichy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 Tu masz przykłady. Wszystko na stronie wystarczy poczytać inne działy a nie tylko growlogi 😄 poczytaj różne tematy wyciągnij wnioski i samemu próbuj odpowiadać sobie na pytania próbami i błędami, wtedy znajdziesz odpowiedzi i co najważniejsze- doświadczenie 😄 wciąż nadal się uczę i próbuje wszystkiego, polecam main lining, najbardziej mi się spodobał i sadze ze w małym pomieszczeniu się sprawdzi. Teraz właśnie to robię jak się uda to polecam 😄

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 hour ago, Sweter said:

https://flora-fauna.pl/doniczka-kwadratowa-57l-20x20x23cm-czarna,p1425.html# Audycja nie zawiera lokowania produktu.

W tak małej szopie uprawowej walka idzie o każdy centymetr .Wywal to co masz do kosza zapalaj nową pochodnie i startuj .Najlepiej LST i niech się dzieję wola nieba .+Wycieczka do Castoramy...Wentylator_na_klips_15_cm_bialy-826940-283937.jpgTani i cichy.

Obecnie nie mam nawet na paczkę fajek. Napisałam już, że nowe oświetlenie ogarnę w kwietniu. Nie wiesz co to nagłe problemy finansowe? To masz fajnie...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

17 hours ago, Sweter said:

My liczymy każdy grosz ...Wiem że masz problemy finansowe .Dlatego pokazałem Ci tanie donice i tani wentylator .Wentylator dostępny będzie bliżej ciepłych dni.Czyli masz czas .Ziemia wysiew i pikowanie z ogrodniczego do tego styropian .

Wentylatory już są :) Jeden na dole wdmuchuje, drugi na górze z filtrem wyciąga, od kiedy są to dziewczynki i NN zapierniczają ze wzrostem.

Złamałam czubek NN w duchu LST

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To twoje pierwsze chwasty? Zostaw w tym co jest tylko nie wiem po co to trzymasz .Przyjdzie lampa odpal nowe pestki .

Dobre mocne światło tego potrzebujesz najbardziej + pędzel biała farba .Poszukaj nie wiem czy na tym forum czy innym popatrz jak ludzie robią w puszce po piwie :%.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja bym juz nic tutaj nie przesadzał do innych donic.  Nic bym już nawet z tymi roślinami nie robił. Według mnie są tak zacofane przez słabe światło i to obrywanie liści, że jedyne co można zrobić, to albo je zlikwidować i zacząć od nowa z dobrym światłem, albo z czystej ciekawości nie licząc na nic potrzymać je do końca i poćwiczyć na nich jak na roślinach doświadczalnych. Chociaż osobiści bym to zlikwidował.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+