Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Potas?!


Ganja_fan

Recommended Posts

Siemano soprano,dla zasady i dla pewnosci,spytam.ale pierw:

Roslina w fazie flo,2 tydzien srodek ,plec jasna ,pani. MIALEM Problem z ph  ziemi (powolny wzrost,nic wiecej),5.5-5.6tyle wyplynelo (tydzien temu,.Przelalem ph 6.2 z dolomitem.)

Moze przyczyna ,niewiem .

dzis robie oprysk bosterem i takie cos widze ,WEDLUG MNIE POTAS,nic innego niemam tylko pk 13 i nawaoz na flo ,wybralem pk i  zrobilem oprysk,pelna dawka.

Jak myslicie?

20201126_180717.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Żaden hejt tylko piszę to czego inni boja się napisać.

Dostajesz tyle ile dajesz innym.

Nie prowadzisz growloga, nie czytasz regulaminu - gdyby tak było opisał byś warunki. A po odpowiedzi Twojej mogę stwierdzić po raz drugi - każdy dostaje tyle ile od siebie daje.

Twoja opinia dla mnie jest obojętna.

Opisz warunki to napewno ktoś pomoże. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czytam,czytam cos tam wiem.

Moj Pierwszy indor Mh 600weg hps 400 1m2plon/410g/sychego.

W uprawach mam tylko ziemiorki,

 Puzniej wrzyce fotke dlaczego mi teraz ph sie rozjchalo i dlaczego jest ten niedobor.

Tyle,

nie bede wiecej  odpisywal ani pisal poco sie gryzc ,niepotrzebne mi to ,i natym zakoncze.

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dam cos od siebie,choc nie lubie tego,ale ambasadorka ma racje,trzeba sie nie ustanie uczyc i czytac a nie isc na skroty i tylko pytanie.Denerwujace jest to i meczace.

19 godzin temu, Ambasadorka napisał:

Dla zasady 

To pomagamy tym co tu prowadzą Grow

Tym co mają w dupie dać coś od siebie odwzajemniamy tym samym 🙂

Zapraszam do założenia growloga

🙂

A co do mojego problemu to prawdobodobnie objaw ph.Bede obserwowal.

Problem polega na tym ze niepotrzebnie przesadzilem ze 20 l do 100,moglem do 50 i dopiero 100.Normalnie podlewanie wypada raz na tydzien powiedzmy.12/1.

W moim przyadku z tą donica wypada co 2 tygodnie.To jest powod,tak mi sie wydaje.

Zamlo rozwina sie system korzeniowy,roslina mniej wody potrzebuje niz jej daje.a potem jest problem z ph ,niemoge wiecznie przekewac,bagno sie zrobi .Nastepne podlanie ph 7.0.

20201127_202043.jpg

20201127_202155.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+