Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

1xAuto Amnesia Haze [PCBOX]


Alnisk

Recommended Posts

Cześć,

Postanowiłem rozpocząć pierwszą przygodę hodowlaną wraz z Amnesią,

Wiem wiem, czytałem że amnesia na początek nie jest najlepsza, ale padło na nią dosłownie z braku laku (w sklepie stacjonarnym nic innego nie było, a nie mam jak zamówić akurat)

Szczerze to nie znam się jakoś zbytnio na tym, ale chciałem spróbować, żeby się nauczyć czegoś, jak nie wyjdzie to ch... Zawszę doświadczenie na przyszłość.

Pestka do ziemi trafiła (19.10.2020) wieczorem koło 20

Światło chodzi 18/6

Wentylatory jeden wtłacza z dołu drugi wyciąga na samej górze no i mały mieszający.

Temperatura (i tu mam obawy) waha się od 23-29, może być, czy coś trzebaby podziałać? Zwykle jest 25-27

Wilgotność 50-65% trzyma, też nwm czy za mało czy nie

Lampy to żarówki ledowe o ciepłej barwie, w sensie takie żółte naturalne w miarę, na razie 3000lm ale w razie czego mam jeszcze jedną 1500lm ale wtedy temperatura skacze nawet do 32°

Tak wygląda teraz (21.10.2020)

Jakieś porady może od bardziej doświadczonych specjalistów? 😄

Z góry dzięki!

IMG_20201021_094133.jpg

Edytowane przez Alnisk
Źle wstawione zdj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 godzin temu, Minimaxi napisał:

amnesia od ktorego producenta?

trzeba bylo posadzic rosline z jednej strony doniczki to bylo by latwiej ja pozniej naginac w druga strone

Producent to monks seeds.

W sumie masz rację z tą doniczką nie pomyślałem, a teraz to boję się przesadzać xD 

9 godzin temu, Harnoldziarz napisał:

jak to wygląda u ciebie z usuwaniem zapachu w pcboxie?

Jeszcze nie ma zapachu ale dałem filtry węglowe na wlocie i wylocie 🙂

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema ziom.. Lubię takie projekty a i ja swoją przygodę zaczelem w podobny sposób również z Amnesia. 

Jeżeli chodzi o vigor tej rośliny odrazu Ci mówię nie zmieścisz się. 

Silne, idealne na LST, Scroga. Przycinanie nie odbija się w dużym stopniu na ich kondycji(oczywiście przycinanie z głową). 

Topy zbite, ciężkie.. Nawet te II sortu. 

Lecisz w PC'cie ale już zamów sobie mylar i szafke, komodę rób. 

Wyjdzie to na lepsze a i tak koleją rzeczy będziesz chciał się do coraz to większych boxow przenoscic.. Lepiej odrazu  niż pakować hajs do malych piekarników ✌️✌️

Ty tam doniczka ile litrów masz? Bo tylko 2/3 w ziemi..' Jaki korzeń taki plon' .. Pamiętaj bo to ważna zasada. 

7-9L to minimum wg mnie dla automat. 

Choc nie mówię robili i w mniejszych.. Każdy ma inne oczekiwania. 

 

Edytowane przez zgREDex
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Alnisk napisał:

Tzn wzdłuż łodygi cięcie i na dwie strony? To się zagoi normalnie potem?

Tak.. A na koniec za### cegłówka w planta. 

Ziom poczytaj.. Miliard stron jest o tym.. 

Jeżeli zaczynasz nic nie przycinaj.. Zrób LST.. Kup nawozy bio żeby nie spalić krzaków, i obserwuj. 

Każdy plant ma geny rodziców nadając mu odpowiednie cechy.. Ale mimo tego i tak każdy jest inny.. Inaczej reaguje na bądźce i zmianę np. Fotoperiody. 

Zobacz w jaki sposób roślina rośnie.. Wyciągaj wnioski z błędów, pytaj jak czegoś nie wiesz bo nikt nie zaczynał będąc alfa i Omega. 

A przy następnym growie z Amnesia nawet to co Ci nie wyjdzie teraz, zaprocentuje raz dwa. 

Z fartem.. 

Edytowane przez zgREDex
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czekasz aż roślina zbuduje dwa pierwsze piętra, później obcinasz górne... i prowadzisz jedno w lewo drugie w prawo... to się nazywa TOPPING 😉

Idę o zakład że ziemia to jakieś ogrodnicze coś do kwiatów oby nie było z nią problemów 😉

Dodaj już drugą lampę żeby Ci się jak najmniej wyciągały 😉

W których miejscach masz wlot i wylot powietrza? Zrób jakieś zdjęcie całości.

https://www.hemp.pl/produkt/hesi-pack-mini ja polecam te nawozy, do takiego małego boxa Ci wystarczy taki malutki zestawik. Dobre i nie trzeba długo czekać na efekty jak przy BIO nawozach, żeby nie popalić roślin wystarczy stosować się do instrukcji :rasta2:

I dlaczego amnesia to słaby wybór na pierwszego krzaka?

Jak będziesz miał jakieś pytania to oznacz mnie, albo napisz na wiadomość :elo:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+