Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

@vanionek chłopak nie wiem skąd ty możesz wiedzieć lepiej ode mnie że coś mi do boxa wejdzie? Od ziemi do siatki mam 50-55cm możesz mi powiedzieć jak ten grzejnik ma tam wejść? I gdzie skoro doniczki stoją w trójkąt? Cieszę się że chcesz pomóc ale nie ma szans żeby mi coś wlazło do boxa 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20 minut temu, maurycy napisał:

@vanionek chłopak nie wiem skąd ty możesz wiedzieć lepiej ode mnie że coś mi do boxa wejdzie? Od ziemi do siatki mam 50-55cm możesz mi powiedzieć jak ten grzejnik ma tam wejść? I gdzie skoro doniczki stoją w trójkąt? Cieszę się że chcesz pomóc ale nie ma szans żeby mi coś wlazło do boxa 

Przepraszam więcej się już nie będę odzywać wybacz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@vanionek nie gniewam się nie ma ci czego wybaczać bo nic mi nie zrobiłeś poprostu sie nie zrozumieliśmy wystarczającą więc w roli info powiem pomieszczenie w którym stoi namiot nie ma możliwości ogrzewania niestety namiot stoi na styropianie aby odizolować go od betonowej posadzki a że zjebałem i nic nie położyłem miedzy styropian a box to moja wina dlatego raz ze nie mogę postawić nic ciężkiego a dwa nic co się nagrzewa bo kiedyś miałem takie kabelki do terrarium to się styropian pod boxem stopił w tych miejscach wolę poprostu nie ryzykowac

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+