Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Royal Gorilla Auto, Led TS600 100W, 40x40


Recommended Posts

Dzień 24

Jeszcze nie puściła preflowerów co mnie cieszy. Im dłuższy weg tym lepiej.

Nadal podaje mikro dawki Grow i Alg co trzecie podlanie.

Ostatnio dawałem częściej i się robiły delikatne "pazurki". Teraz mam nadzieję będzie OK.

BioGrow za tydzień odstawiam a Alg będę stosować małą dawkę tylko do oprysku.

24.thumb.jpg.372ab45dafcfff712daa8de72495295f.jpg

Poprzedni Goryl na tym etapie wyglądał tak:

24.thumb.jpg.6f5e29ae1ee4e4070a4dbfe668ed5d04.jpg

Edytowane przez ichikaru
  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, Alicja napisał:

Zapowiada się ładnie :), ja w początkowym stadium podlewam biohumusem, tez polecam, tani i organiczny nawoz

BioBizz to także organika ;D

To mój trzeci Grow.

A odżywek które miałem w zestawie z boxem mi starczy na jeszcze jeden.

Potem właśnie chcę zakupić i spróbować tego Twojego Humusia ;D Widzę, że wiele osób go stosuje i nie narzeka.

4 godziny temu, Mus napisał:

To auto więc na dniach zacznie kwitnąć, jest już do tego gotawa. Lepsza sezonówka szczególnie że jedna sztuka robisz wega ile chcesz.

Wiem.

Postanowiłem zasadzić jeszcze raz to samo żeby się zrekompensować (po za tym zostały mi ostatnie pestki auto więc chciałem wyrobić to co mam).

Poprzedniego goryla spieprzyłem i wyrósł mały. Ale palenie kozak co mnie zmobilizowało do kolejnej próby.

Szczerze jeśli z karła wyszło 35g kozaka to ciekaw jestem co będzie teraz.

Swoją drogą następne też sadzę Goryla tylko w wersji Fem.

Ciekawe czy to nie ściema z tymi 27% THC w wersji Fem.

W tym auto na bata jest 20 ;D I mogę potwierdzić, że to nie ściema ;D

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Automaty żyją swoim życiem, nie wybaczają błędów, dlatego z nich zrezygnowałem chodź na out są lepsze bo szybsze.

Na in kierujesz sam czasem, lepsze sezonowe  jak coś pójdzie nie tak to sobie wydłuży czas poza tym dodatek genów ruderalis obniża trochę jakość.

27% może być max, ale czy uda się tyle wyciągnąć...

Ważne żeby sobie obcykać na jakich wysokościach trzymać najlepiej lampę na każdych etapach, przy ledach schodziłem nawet do 5cm.

Na Twojej powierzchni wrzuciłbym 3 sezony i puścił od razu na 12/12 przy takiej technice będziesz miał lepsze wyniki niż auto 18/6.

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

46 minut temu, Mus napisał:

Automaty żyją swoim życiem, nie wybaczają błędów, dlatego z nich zrezygnowałem chodź na out są lepsze bo szybsze.

Na in kierujesz sam czasem, lepsze sezonowe  jak coś pójdzie nie tak to sobie wydłuży czas poza tym dodatek genów ruderalis obniża trochę jakość.

27% może być max, ale czy uda się tyle wyciągnąć...

Ważne żeby sobie obcykać na jakich wysokościach trzymać najlepiej lampę na każdych etapach, przy ledach schodziłem nawet do 5cm.

Na Twojej powierzchni wrzuciłbym 3 sezony i puścił od razu na 12/12 przy takiej technice będziesz miał lepsze wyniki niż auto 18/6.

 

Pozdro

 

Dokładnie jak piszesz. To już wszystko a nawet znacznie więcej wiem. ale weg 2 tyg zrobię ;D

Wyjdzie taki... SOG. Zrobię dodatkowo topping.

Tym bardziej, że będę zmieniać namiot na 40x80x140 więc szerszy i wyższy.

Ale serio ziom mega szacun, że próbujesz pomóc i doradzić.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lohoho... Dziewczynka zaskakuje mnie z chwili na chwilę.

Po pracy zobaczyłem, że odrosty wyjebały jak mój stary z domu do żabki po tyskie podczas kwarantanny.

Urosły ze 2x większe tak szybko oO'

Nawet pierwszy odrost poszybował w górę, a zazwyczaj oba to niewypały które po kilku tyg flo odcinam.......

Jak widać na zdj tylko jeden nie poszedł.

866171138_24Profil.thumb.jpg.3e821ac403405b92dc9a75399e8be0df.jpg

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+