Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Sprzet do uprawy


biondo18

Recommended Posts

Czesc wszystkim! Jestem tutaj nowy i nie wiem czy to odpowiednie miejsce na ten temat. Przechodzac do konkretu to jestem bylym uprawca i mam sporo sprzetu ktory chcialbym sprzedac. Jest tego sporo, wszystko w optymalnej kondycji, oryginalne opakowania, instukcje obslugi, duzo gadgetow. Namioty, lampy, refeltkory, propagaory, pompy wodne, sprzed do mierzenia EC i PH. Nazbieralo mi sie tego i chcialbym to sprzedac odzyskujac troche pieniazkow i by ktos inny kto ma taka pasje jak mialem ja,  mogl z tego zrobic dobry uzytek. Jak dostane potwierdzenie ze to odpowiednie miejsce to umieszcze liste kompletna produktow ze zdjeciami. Dajcie znac!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wielkie dzieki @Ambasadorka! :)

A wiec sprzet sie sklada z:

*Relfektor Raptor (Hydrofarm)

* 3 cultibox w tym jeden100x100x200/ drugi to 60x60x140 Ecotent

*reflektor Secret Jardin 2x36W jak i rowniez 2x56W (oba z lampami i gotowe do uzytku)

*Balast electroniczny LUMATEK z mozliwoscia ustawienia mocy do lamp od 250 W wzwyz

*Balast electroniczny Sunlight rowniez z mozliwoscia ustawienia mocy do lamp od 250W w gore

*2 x narzedzia (tej samej firmy) do pomiaru PH/Temp/EC i innych (razem 5 roznych pomiarow) wody firmy Analitycal instruments (pozwalaja na ciagly pomiar w zbiornikach) Wszystko ma swoja specjalna walizeczke

* Do pomiaru PH i EC mam tez z frimy Adwa 

*Estraktory powietrza firmy blauberg rozmiaru 100-125

*Grow box 120x120x200 Bez opakowania

*Refelctor do neon (wraz z neonami)  55x40x9cm

*Ozonizator powietrza do eliminacji zapachow

*EXTRACTOR SILENT WINFLEX VENTILATION / TT SILENT-M 150MM 550M3

*jest tez rolka foli odblaskowej ktora odbija cieplo co powoduje ze Grow room jest niewidoczna dla radarow na podczerwien

*jest tez rolka grubej foli z jednej strony biala z drugiej czarna

*Lampy : Philips Master GreenPower 400W/ Sonlight MH 400W/Sonlight Agro 400W/Sylvania Grolux 250W HPS/ OSRAM Plantstar 400W/Philips Master son-t 600W Pia plus/Philips Master son-t 250W Pia plus

*OZOTRES GENERATOR C1 125X300MM 300M3/H (generator ozonu do podlaczenia do estrakcji powietrza- mega skuteczny)

*NUTRICULTURE 20 PLANT PROPAGATOR (aeroponiczny propagator )

*PLATINUM HYDROPONICS - HYDROSTAR (nie pamietam jednak czy jest na 4 doniczki czy na 6). Ten system mozna zrobic Aeroponicznie jaki rowniez hydroponicznie lub na kropelke

*Estraktor powietrza 125 W firmy Centro Blauberg

I ogolnie mam rozne pompy wodne, pompki do napowietrzania wody i wiele innych gadgetow ktore doloze za Free.

Jezeli ktos jest zainteresowany to prosze smialo pisac. 

Wtedy porobie zdjecia.

Prawie wszystko ma swoje oryginalne opakowania.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+