Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Gotowe


qwerty315

Recommended Posts

na tym etapie nie robi się takich zabiegów,

niemniej jednak o ile nie przesadziłeś nie powinno być problemu

na tym etapie topy powinny wyciągać ostatki nawozów z liści

  W dniu 25.01.2020 o 08:40, Dzik napisał:

jeśli 80% włosów jest brązowych a trihomy są mleczne to czas na żniwa bo będzie najlepszy towar

to co rośnie możesz zostawić na roślinie

"z tymi wloskami to mi sie wydaje ze bardziej zalezy od odmiany ... bardziej bym sie skupil na kolorze trihomow ... ale to moja opinia i moge sie mylic ...."

 

- Jasne że się patrzy na trihomy żeby były mętne mleczne i od 5% do maxymalnie 30% bursztynowych

one są najczęściej takie kiedy 80% włosów jest brązowych. :D

też kwestia preferencji, warunków środowiskowych i tego czy grow poszło

Edytowane przez Dzik
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

37 minut temu, Dzik napisał:

one są najczęściej takie kiedy 80% włosów jest brązowych. :D

wydaje mi sie ze to zalezy od odmiany .... biale odmiany czasami nie maja za wiele brazowych wloskow a trichomy bursztyn... a fiolet czy inne ciemne maja czesto wloski na maxsa ciemne a trichomy przezroczyste... slatego uwazam ze najleprzym odniesieniem jest barwa trichomow a nie wloskow.... ale to moje zdanie .. jak pisalem fachowcem nie jestem ...ja micro grower 🙂 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, qwerty315 napisał:

Chyba dłużej to potrzymam, bo szczerze to duże nie jest jak powinno, a dopiero zaczęły rosnąć topy z dołu, wiec chyba jeszcze w fazie rozwoju jest, a jeżeli zbiorę za późno, to stanie sie coś?

Usiądziesz w fotelu i ciężko będzie z niego się ruszyc

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+