Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Nada sie ? coś jeszcze ? box 60x60


trysek

Recommended Posts

:elo:

wiec tak,

box 60x60x 160wys(jakos tak) biały 

wentylator wciągający od znajomego dość mocny, bo jak włączyłem j namiot byl zamknięty to az wciągło ścianki, brak jakich kolwiek informacji na wentylatorze.

oświetlenie COB led 3szt. citizen 1216 jak dobrze pamiętam barwa 2700 albo 3000k nie pamietam, zasilacz jak na zdjęciu, z regulacją V i A. ( także będę mógł regulować moc światła, max 120w chyba na diode moge dac ale nie bede tego robił z przyczyn wentylacji i żywotności led. wentylacja COB'ow to radiatory passywne, ( niby starcza, okaze sie w praniu) 

planuje puścić diody na minimum starczy światła? 

doniczki mam 6x 5.7 litra kwadratowe z podstawkami starcza ? plajuje 5 szt. wsadzić. dobry pomysł? 

pogodynka jest.

ziemia taka jak w PC boxie.

nawozy sa HESI

cos jeszcze musze skompletować ? wydaję mi sie ze wszystko jest tylko ruszać.

co wy na to ? bo ja jak na LATO 😛

20190804_103255.jpg

20190804_103302.jpg

20190804_103305.jpg

20190804_103326.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj, moim skromnym zdaniem doniczki 5.7L to troszkę za mało (?) Ja osobiście mam 11L i bardzo chętnie dał bym jeszcze większe 😉 u mnie w boxie 0.5x0.8 mam 5 donic 11L i stwierdzam, że jest ciasno. Docelowo max 4, a pewnie i jak by było 2 to roślinki ładnie by wszystko zagospodarowały. Jedyny sens, jak na moje,  dawania dożo donic, to jak się chce wyhodować różna rodzaje koleżanek, na przetestowanie, a jak wszystko to samo, śmiem twierdzić, że urobek będzie bardzo podobny, a roboty więcej. Nie bez powodu podaje się urobek outdorowy na roślinę, a indorowy na m2 😉

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+