Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Ekstrakcja DMT by Virandell


Virandell

Recommended Posts

3 potrzebne skladniki po prawej mimosa hostilis po srodku wodorotlenek wapnia i nasz Polski ocet ? Nasza kore wrzucamy do blendera i mixujemy do poki bedzie pyl nastepnie Wlewamy 100 ml octu mieszamy przez 10 min wmiedzy czasie bierzemy 120 ml wody i wrzucamy do mikrofalowki na 1 min nastepne 80 g wodorotlenku wapnia i mieszamy przez kolejne 40 min

Jak juz wszystko bedzie dobrze wymieszane odstawiamy nasza kore na conajmniej 2 godziny ! najlepiej na 1 do 2 dni (ja spieprzylem wyszlo bardzo malo ale to nie wazne bo bedziemy to powtarzac kilka razy) bierzemy 100 ml nafty podgrzewamy przez 10 min w wolnowarze i wlewamy do naszej kory i energicznie mieszamy przez 10 min nastepnie pozniej wszystko wlewamy do naszej szklanej miski ( filtrujemy przez filter do kawy zeby zadne kawalki kory nam nie wpadly) I podgrzewamy wszystko przez okolo 30 min aby nafta wyparowala do 10-20ml pozniej zakrywamy ciasno miske streczem i wkladamy do zamrazarki na noc.

I o to efekt ?

2jtIPs~2.jpg

aBWbQ~2.jpg

oi4o2~2.jpg

6yELgV~2.jpg

Edytowane przez Virandell
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 hours ago, Miś said:

Ile mimozy miałeś na wejściu i ile wyszło DMT? Robiłeś kiedyś klasyczne A/B z NaOH, albo bezpośrednio acetonem? Pierwszy raz widzę ekstrakcję z taką ilością octu, ciężko to chyba zobojętnić, jeszcze w dodatku wodorotlenkiem wapnia, ale widzę, że chyba działa ? 

Nie robilem szczerze troche brzydze NaOH zle mi sie Po prostu kojarzy ?

to byla moja pierwsza ekstrakcja (lacznie bylo 4) ogolem z 100g mimosy wyszlo mi tylko  500mg DMT ladnego bialego Po NaOH zazwyczaj zolte wychodzi ale mysle ze jakosc kory tez nie byla za dobra.

100ml octu to nie duzo no I Jak widac dziala ?

Edytowane przez Virandell
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+