Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
W dniu 8.11.2019 o 22:15, Stary czlowiek i moze napisał:

ppr do zakonczonych 😄

Pani wy we szkole nie uczyla morze może najpierw musi być wstęp potem rozwinięcie tematu a dopiero zakończenie. Jedyne co tu jest to śmiech na sali. Uprzejmie proszę o przeniesienie tego czegoś do odpowiedniego działu. Do ziemi poszła kupa nasion to i kupa wyszła. A ocet słodki całe 10 procent wszystko twoje.... 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, White widow1990 napisał:

Hahaha co za upośledzenie mu zrobiłeś pewnie mu wstyd haha nie mogłem się powstrzymać i napisałem sorry i pozdro 5!  Mordy 🤠🔫

Ja zrobiłem ...I zaraz ktoś napisze ze to moja wina ze on się taki urodził. Sam sobie zrobił. Niedozwolone jest takie zachowanie ani w necie ani na świecie...

Niepotrafie przytoczyć kilku wpisów naraz. 

Ale zrobię to po swojemu. Vito napisał... Wrzuć foty roślin rosnacych

Stary farmer pisze... Vito w celu znak zapytania

Vito napisał bo to growlog. 

Stary farmer stara się być twardy i pisze... Przecie je. Początek. Rozwiniecie. Kosa koniec. 

Ale ja chce dla niego dobrze zero uszczupliwosci. Fasola ładna niepowiem. 

Prosze administratorów forum trawka o przywołanie do porządku człowieka o wielu twarzach ale bez wyrazu twarzach do porządku przywołajcie póki nie jest jeszcze za późno. Przeglądam fora bo lubię Ziobro niezabronisz zobaczyłem g... O nie potrafiłem niezareagowac. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+