Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 192W | Royal Gorilla, Californian Orange, Fat Banana, Royal Cookies, Blueberry, Critical - 0,64m2


GanjaRider

Recommended Posts

No więc siemanko , po przerwie świątecznej która niestety zakończyła bardzo przedwcześnie mój pierwszy GL wchodzę z impetem w 2019 z nowym projektem. Mój cel to piękny dobrze wypchany ogródek z którego chce być dumny i patrzeć jak na wrota do raju :toptop:

Nasiona: 1x Royal Gorilla 1x Royal Cookies 1x Fat Banana 2x Californian Orange 1x Blueberry 1x Critical (gratisik)
Oświetlenie: Phytolite NX2 - 192W
Fotoperiod: 18/6 | 12/12
Box: HydroShot 0,64m2
Podłoże: Faza Weg - Plargon Grow mix | Przed Flo bio tabs + Biobizz Lightmix
Donice: Medium - 5l bodajże | Docelowe - 9l w kwadracie ze względów estetycznych
Nawozy: Biobizz - Bloom,grow,activera
Wentylacja: 234m3/h
Dodatkowe info: Wszystko raczej będę pisał na bieżąco także zapraszam do fotek ?
20181231_140936.thumb.jpg.a0896195e838e2703d596d4ed6ebfd8c.jpg20190102_094729.thumb.jpg.8dd47965cb5f6a3a1ea951523b9adc91.jpg20181231_140936.thumb.jpg.a0896195e838e2703d596d4ed6ebfd8c.jpg

20181231_140944.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

53 minuty temu, Dr Greenthumb napisał:

Mmm.. zajebisty zestaw nasion. Też chcę w tym roku Royal Cookies, albo Green Gelato. 

Zmieniasz ziemię na flo na lightmix ? Dziwna taktyka, może lepiej na batmix plagron...  W sumie to z BioTabs mam zero doświadczenia. 

 

Mam za dużo ziemi pochowanych po szafach , trzeba to wykorzystać A dla mnie fajny eksperyment , wkoncu tu też chodzi o zabawę ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzień 12 - Wegetacja

Ziemia która straciła swoje właściwości to ziemia do dupy , niedlugo bedzie przekładka do docelowego zeby juz sie malutkie nie męczyły i tak to wlasnie jest jak sie chce wszystko wykorzystac no ale nic.

Problemy - Brak jakichkolwiek składników odrzywczych w ziemi | Podlane Bio Grow 1,2 ml + Acti-vera 1ml | Szara pleśń - zmniejszenie wilgotności + lekkie przesuszenie

Po takim czasie kiedy system korzeniowy dochodzi do dnia widać jak dziewczyny lecą w górę więc zaczynam już myśleć nad treningiem i myśle żeby na kazdej napewno siadł topping tak aby wychodzilo po 6 topow na kazdej i zakonczyc to scrogiem. Oczywiscie wasze opinie również będą mile widziane. Wegetacje myśle że skończe na 21-25 dniu w zależności jak polecą panienki.

Temperatura 25-27 stopni dzień | 21-24 noc - Wilgotność była cały czas na poziomie 80%20190110_072005.thumb.jpg.995e5f47b8baa99281096dff893fa087.jpg

20190110_072118.thumb.jpg.fdfd81be02399f3a45aceb6e32cecd87.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  .Powiem tak choć ekspertem nie jestem że nie widzę tych twoich treningów wraz z czasem wegetacji. Chcesz wegowac 25dni a masz już 12 do tego trzy cięcia każdej rośliny czyli czysto matematycznie co 4 dni cięcie i wraz z ostatnim cięciem koniec Wega jeśli dobrze zrozumiałem Twój plan. Do tego chcesz im dołożyć siatkę do ćwiczeń nie chcę być czarnowidzem ale tym systemem może Ci to nie wyjść ale niech moc będzie z Toba

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@maurycy mylisz standardową koncepcję toppingu z innymi treningami jak np. main lining czy nebula. W toppingu robisz tylko jedno cięcie i w zależności ile masz pięter na roślinie, tyle masz finalnie topów.  

 

Topping to zawsze dobry pomysł :D tylko po co ta siatka, przy toppingu jest niepotrzebna.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Judaista napisał:

@maurycy mylisz standardową koncepcję toppingu z innymi treningami jak np. main lining czy nebula. W toppingu robisz tylko jedno cięcie i w zależności ile masz pięter na roślinie, tyle masz finalnie topów.  

 

Topping to zawsze dobry pomysł :D tylko po co ta siatka, przy toppingu jest niepotrzebna.

Czyli mówisz ze jak bedzie taki gąszcz to każda bedzie otrzymywać podobne promienie swiatła ? No wydaje mi się że nie. Jak możesz to rozpisz bardziej , chetnie uslysze Twoja opinie :D

 

3 godziny temu, kamfra567 napisał:

Będę ogladał

W takim razie siadaj wygodnie :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+